o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Dagmara Smykla
|

Wyjątkowy prezent. Weteran nie mógł powstrzymać łez

20
Podziel się

94-letni weteran II wojny światowej otrzymał od pracownicy domu opieki wyjątkowy prezent. Ken Benbow nie mógł powstrzymać łez na widok podarunku, który przypomniał mu jego ukochaną żonę. "Teraz mogę znowu mieć ją w ramionach" - powiedział wzruszony 94-latek.

Wyjątkowy prezent. Weteran nie mógł powstrzymać łez
(Facebook.com)
bEEEpgEl

Trudno się nie wzruszyć, oglądając nagranie z domu opieki w Preston. Właściciele Thistleton Lodge opublikowali na Facebooku nagranie, które widziało już 430 tys. osób. Widać na nim 94-letniego weterana II wojny światowej, który otrzymał od jednej z opiekunek wyjątkowy prezent.

Weteran nie mógł powstrzymać łez. Prezent przypomina mu o zmarłej żonie

Ken Benbow w sierpniu zeszłego roku pochował ukochaną żonę Adę. Przeżyli razem w szczęściu 71 lat i jej śmierć była ogromnym ciosem dla staruszka. Poruszeni pracownicy domu opieki widzieli, że 94-latek postawił na stoliku nocnym zdjęcie Ady, do którego mówił każdej nocy.

Miałem złamane serce, kiedy mnie zostawiła, ale teraz znowu mam ją każdej nocy w ramionach - powiedział wzruszony pan Benbow.

bEEEpgEn

Jedna z opiekunek kupiła mu poduszkę ze zdjęciem Ady. Pracownicy domu opieki nagrali reakcję 94-latka na wyjątkowy prezent. Kiedy staruszek zobaczył zdjęcie żony, nie mógł powstrzymać łez wzruszenia. Długo tulił i całował jej wizerunek, a potem z wdzięczności przytulił równie poruszoną pielęgniarkę.

Ada była najcudowniejszą, najtroskliwszą żoną. Ta poduszka to najcenniejsza rzecz, o jakiej mogłem marzyć - zapewnia 94-latek.

Czytaj także:

bEEEpgEt

Ken Benbow służył w marynarce wojennej w czasie II wojny światowej. Razem z żoną wprowadził się do Thistleton Lodge Care Home niedługo przed jej śmiercią. "Nasi rezydenci bardzo tęsknią za swoimi bliskimi w trakcie blokady, ale nie zapominamy też o tych, którzy niestety już nie są z nami" - napisali pracownicy domu opieki.

Zobacz też:Kocia nauka. Wyjątkowe spotkanie i lekcja odpowiedzialności

bEEEpgEu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEEEpgEO
KOMENTARZE
(20)
Nina
rok temu
Piękna milosx piękny gest Pani opiekującej się seniorami w tym domu. Wzruszył się. To pewnie oprócz miłości żony najpiękniejszy prezent jaki otrzymał w życiu
KIK
rok temu
poplakalam sie.
Wooooow
rok temu
Świetne Panie.
bEEEpgEP
miki
rok temu
mistrzowski prezent czeba dbać o takich ludzi dzięki ich bohaterstwie żyjemy
bogda555
rok temu
Piękny gest
Rosomak
rok temu
Każda wielka miłość jest nieszczęśliwa gdyż musi się nieszczęściem skończyć: śmiercią jednego z małżonków, drugi zaś będzie cierpieć resztę życia. Jestem mężczyzna więc wiem, że pierwszą żonę daje sam Bóg, druga /po śmierci pierwszej/ ludzie narają, trzecia to już tylko diabeł. Wiec po co drugi raz się żenić?
Trochę
rok temu
kultury, Pani redaktor - nie "staruszek", ale Mężczyzna.
Razem
rok temu
70 lat. Teraz to już niemożliwe. Piękna scena. Aż w gardle ściska
Mik
rok temu
On się cieszył że w końcu ma spokój :)
Krzysiek
rok temu
Zastanawiają mnie te te kciuki w dół.Pewnie jacyś frustraci.Żałosne,a solenizantowi życzę spokoju i zdrowia.
zoja
rok temu
kazdy w domu powinien miec taka poduszke na wszelki wypadek.
Staruszka
rok temu
To było piękne
Bodzio
rok temu
Jak na angielkę to fajna ta opiekunka.
bEEEpgEH
Natka 🦸‍♀️
rok temu
To naprawdę fajny,pomysł.😁
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić