Karolina Woźniak| 

Koronawirus w Polsce. Policjanci pomogli zorganizować urodziny 6-latki

266
Podziel się:

Policjanci każdego dnia jeżdżą do osób objętych kwarantanną - pytają, czy czegoś nie potrzebują, rozmawiają z nimi i pomagają, jak tylko mogą. Funkcjonariusze ze Rzgowa zdecydowali się uszczęśliwić 6-latkę objętą izolacją, która obchodziła urodziny. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

W czasie epidemii koronawirusa policjanci ze Rzgowa dostarczyli dziecku urodzinowy tort
W czasie epidemii koronawirusa policjanci ze Rzgowa dostarczyli dziecku urodzinowy tort (lodzka.policja.gov.pl, lodzka.policja.gov.pl)

Za sprawą epidemii koronawirusa życie większości osób radykalnie się zmieniło. Ludzie, którzy obchodzą w tym okresie urodziny, nie mają co liczyć na huczne przyjęcie. 6-letnia mieszkanka Rzgowa nie była zadowolona perspektywą nieobchodzenia swoich urodzin. Jednak dzięki funkcjonariuszom policji wszystko się zmieniło.

Koronawirus w Polsce. Policjanci przynieśli urodzinowy tort dla 6-latki przebywającej na kwarantannie

Asp. Anna Kłos i sierż. sztab. Przemysław Frankowski są dzielnicowymi na Komisariacie Policji w Rzgowie, mieście leżącym w województwie łódzkim. Każdego dnia starają się robić wszystko, żeby pomagać innym. Tym razem znowu stanęli na wysokości zadania.

Policjanci odebrali i dostarczyli kolorowy tort urodzinowy, a także balony pod bramę wejściową jednych z mieszkańców Rzgowa. Dzięki ich życzliwości urodziny dziecka były barwne mimo konieczności siedzenia w domu i niespotykania się ze swoimi przyjaciółmi.

Kiedy policjanci przybyli na miejsce ze słodką niespodzianką radość dziewczynki była ogromna. 6-latka była zachwycona, a funkcjonariusze po raz kolejny udowodnili, że zrobią wszystko dla mieszkańców.

Zobacz także: Siatkówka. Koronawirus pokrzyżował plany Grajber i Nowakowskiemu. W lipcu planowali ślub

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić