REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 4 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
09.10.16 (07:34)

Zaginął popularny bloger z Irlandii Północnej

Jonny Blair prowadził blog „Don’t Stop Living”. Opowiadał w nim o swoich licznych podróżach. Zmagał się z poważną depresją. Ostatnio widziano go w Gdańsku
Facebook/Don't Stop Living

Jego bliscy obawiają się, że coś mogło mu się stać. Irlandczyk w kilku ostatnich wpisach na Facebooku często wspominał o swojej chorobie i samobójstwie. W ostatniej wiadomości błagał nieokreśloną osobę o pomoc. Według niego to miało mu uratować życie.

REKLAMA

Od 29 września słuch po nim zaginął. Do Gdańska przyleciała matka, aby go szukać. Jeden ze znajomych Jonnego umieścił w sieci wpis, w którym prosi o kontakt każdego, kto spotkał blogera. To szczupły 30-latek o wzroście ok. 175 cm i blond włosach. Często ma na sobie zielone koszulki. Często można go spotkać w okolicy stadionów piłkarskich, które z pasją zwiedza.

Jonny ma już za sobą próbę samobójczą. Pod koniec września położył się na torach tramwajowych w Gdańsku. Wtedy jednak z pomocą przyszło mu dwóch mężczyzn.

Irlandczyk rozpoczął prowadzenie bloga w 2007 roku. Przez ten czas odwiedził ponad 130 różnych krajów. Ostatnio kilka miesięcy spędził w Polsce, gdzie nie tylko zwiedzał, ale i uczył się języka.

Autor: Krzysztof Narewski

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij