Zażartował z koneserów sztuki

15
Podziel się:

TJ Khayatan w dość oryginalny sposób wyśmiał nieco zwiedzających Muzeum Sztuki Nowoczesnej w San Francisco. Internauci nie kryją zachwytu pomysłem nastolatka.

Zażartował z koneserów sztuki
(Twitter/teejay)

Khayatan poszedł do muzeum ze znajomymi. Jak powiedział w rozmowie z buzzfeed.com, podobały mu się niektóre grafiki i obrazy, jednak nie był do końca zadowolony z ekspozycji.

Niektóre z dzieł sztuki nie były dla mnie szczególnie interesujące. Na przykład przy wypchanych zwierzętach zastanawiałem się, czy to naprawdę ciekawi ludzi – opowiadał TJ Khayatan.

Nastolatek zdecydował się sprawdzić reakcję ludzi na „sztukę”. W jednej z sal położył na podłodze parę okularów. Już po chwili wokół „eksponatu” szkieł zaczęli gromadzić się ludzie. Coraz więcej osób wyjmowało aparaty i robiło zdjęcia.

TJ Khayatan sfotografował zwiedzających, a fotkę zamieścił na Twitterze. Jego wpis wirusowo rozszedł się po sieci. W ciągu dwóch dni polubiło go 36 tys. obserwujących, a 32 tys. udostępniło zdjęcie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zgadzam się, że niektórzy mogą interpretować sztukę współczesną jako żart. Inni jednak odnajdują w niej wielkie duchowe znaczenie - podsumował reakcje zwiedzących autor żartu.

Autor: Olga Mazur

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić