Biedronka rozdaje produkty za darmo. Ta promocja to hit

107

Biedronka słynie z tego, że co rusz serwuje atrakcyjne promocje. Tym razem ten popularny dyskont rozdaje niektóre produkty za darmo. Co zrobić, by skorzystać z tej okazji? Wyjaśniamy.

Biedronka rozdaje produkty za darmo. Ta promocja to hit
Biedronka kusi promocjami (Wikimedia Commons)

Wiele osób lubi dostawać coś w gratisie. Teraz jest na to szansa. W Biedronce za darmo można otrzymać wszystkie soki i smoothie Vital Fresh - przy zakupie dwóch, trzeci dostaniemy gratis (potrzebna karta Moja Biedronka). Co ciekawe, taka sama promocja obejmuje wszystkie zupy.

Przez cały kwiecień za darmo otrzymamy też co piąty lód na patyku Magnum, Big Milk i Twister. Jeżeli chodzi natomiast o familijne lody Marletto, to tutaj drugie opakowanie będzie tańsze aż o 60 procent. Dopuszczone jest mieszanie smaków.

Biedronka. Co kupimy taniej?

Nadal obowiązuje promocja na masło Mleczna Dolina. Jeżeli posiadasz kartę Moja Biedronka i kupisz trzy kostki, to za jedną zapłacisz jedynie 2,99 zł. Przy zakupie dwóch opakowań sera żółtego 250 g, trzecie otrzymasz gratis.

Taniej można dostać też mleko UHT 3,2 proc. Jeżeli w twoim koszyku znajdzie się 12 sztuk i dodatkowo posiadasz kartę Moja Biedronka, to za jedno mleko zapłacisz tylko 1,69 złotych. Są też promocje na mięso, truskawki, parówki i winogrona. Dobrą cenę ma również piwo Warka - w 12-paku kosztuje tylko 1,99 zł.

Biedronka rozdaje vouchery!

Jakby tego było mało, Biedronka rozdaje jeszcze vouchery. Jeżeli zrobisz zakupy z kartą Moja Biedronka za co najmniej 99 złotych, to otrzymasz 15 zł rabatu na kolejne zakupy. Za kwotę co najmniej 69 zł dostaniesz natomiast voucher na 5 zł. Z upustów można skorzystać dwa dni po ich uzyskaniu.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić