Wielki chojrak chciał pobić mniejszego od siebie. Zdziwiony dostał nauczkę

343

Sporych gabarytów mężczyzna zachowywał się bardzo agresywnie w galerii handlowej. Chciał wyzwać na pojedynek o wiele mniejszego od siebie klienta jednego ze sklepów, ten jednak uciekł za ladę, bo bał się około dwumetrowego chojraka. Do walki stanął jednak inny mężczyzna, również o wiele mniejszy od agresora, jednak wcale się go nie bał. Postanowił dać mu nauczkę. Chojrak dostał bolesną lekcję, a na wszystko patrzył zgromadzony tłum.

Wielki chojrak chciał pobić mniejszego od siebie. Zdziwiony dostał nauczkę
Chojraczył, bo jest ogromny. Po chwili padł na ziemię... (Twitter, Kandy Kruz)

Sporych gabarytów mężczyzna chciał bić się z o wiele mniejszym. Agresor próbował wyciągnąć do walki siłą przestraszonego i uciekającego mężczyznę, jednak tamten wyraźnie wolał uniknąć pojedynku.

Do walki postanowił stanąć jednak inny mężczyzna, także o wiele mniejszy od agresora. Po chwili stało się coś, w co aż ciężko uwierzyć.

Dostał nauczkę. Został pokonany techniką

Duży mężczyzna otrzymał kilka ciosów i padł na ziemię. Po chwili powstał, jednak tylko po to, aby otrzymać kilka kolejnych ciosów i znowu położyć się na ziemi.

W końcu obu mężczyzn zaczęła rozdzielać kobieta, która wybiegła z tłumu. Być może chojrakujący agresywny mężczyzna miał szczęście, bo nie wiadomo, co by się stało, gdyby kobieta nie oddzieliła go od przeciwnika.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić