Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Biedronka spieszy z pomocą. Promocja dla spóźnialskich

9
Podziel się

Wystartował nowy rok szkolny. Z pewnością spora część uczniów ma już skompletowane niezbędne przybory. Spóźnialskim dobrą wiadomość przekazała Biedronka.

Biedronka spieszy z pomocą. Promocja dla spóźnialskich
Biedronka (Getty Images, SOPA Images)
bEUgtzxN

1 września rozpoczął się nowy rok szkolny. Uczniowie ponownie zasiedli w ławkach, a wychowawcy przekazali im podstawowe informacje - m.in. na temat planu lekcji.

Dzień później uczniowie rozpoczęli zajęcia. To ważny moment, przede wszystkim ze względu na to, że udało się zainaugurować nowy rok szkolny w tradycyjnej formie.

bEUgtzxP

Teoretycznie uczniowie powinni mieć już skompletowane wyprawki szkolne. Wiadomo jednak, że w praktyce czasem niektórzy się spóźniają i uważają, że mimo startu lekcji mają jeszcze czas.

Biedronka z akcją 3+3. Uczniowie się ucieszą

Spóźnialskim z pomocą spieszy Biedronka. Można sporo zaoszczędzić na akcesoriach szkolnych.

Kup sześć artykułów szkolnych, a trzy najtańsze otrzymasz gratis - informuje popularny dyskont.
bEUgtzxV

Produkty można dowolnie mieszać. Oferta obowiązuje tylko z kartą Moja Biedronka. Promocja potrwa od 2 do 5 września 2021 września lub do wyczerpania zapasów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUgtzyq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
Xxx
3 miesiące temu
Oszustwem jest jak sklepy Lidl czy Biedronka reklamują w gazetkach i reklamach telewizyjnych świeże pieczywo to jest absurd te wszystkie bułki, chlebki czy bagietki są z mrożonego ciasta i jeszcze do tego ściąganego chyba z Ukrainy wysypuje to się z worka i heja do piecyka. Pieczywo z piekarni to te sklepy mają po 1 gatunku chleba. Orgrom wycofywanych i szkodliwych produktów z Biedronki jest porażający najpierw testuje klient w sklepie potem ogłoszenie GIS osttzeba i prosi o wyrzucenie następujących produktów.
Twój stary
3 miesiące temu
Ponawiam pytanie dotyczące piwerka
Driner
3 miesiące temu
A kiedy akcja 12+12/dotyczy piwa/?
bEUgtzyr
Nick
3 miesiące temu
Witam. W poprzednim artykule mowa była o pieczywie z poprzedniego dnia. Chciałabym odnieść się do tego tematu. Iż przypomniałam sobia jak któregoś dnia też kupowałam bułki w biedronce przy ul. Inowroclawskiej i też bułki wydawały się jakby były wczorajsze, a przecież byłam rano,wiec nie mogły być wysuszone. Widzę że chyba się nie myliłam skoro inni klienci też to zauważyli.
Gość"
3 miesiące temu
Dawali lody, a później zostały wycofane ze sprzedaży? Teraz zeszyty, czy do wykonania został użyty chiński papier nasączony chemią? Za darmo, to chyba biedrą nic nie dała? Nawet odpady warzyw zamykają, żeby bezdomni nie mogli zjeść.
Klijent
3 miesiące temu
Byłem w niedzielę. Masło w promocji w gablocie, a przy kasie psikus? Jedna kasjerka i dwie maszyny do samoobsługi. Problem w tym że kilkanaście osób w kolejce. Ekspedientka co chwilę wychodziła z za kasy którą obsługiwała w celu odblokowania maszyn. Automatów, które to mają zastąpić kasjerów? Wielki niewypał. Chcecie żeby były biedronki otwarte w niedzielę? Trzeba zapłacić pracownikom stawkę +100% dodatku za pracę w niedzielę +25% dodatku nocnego przed 6 rano, i po22 wieczorem. A nie mydlić ludziom oczy,, za darmo".Biedronka nie daje nikomu nic za darmo.? Oszustwo klijentów? .
Jggjk
3 miesiące temu
Coś się dzieje z Biedronka ostatnio w internecie co innego podają w sklepie patrzą w gazetkę wprowadzają ludzi w błąd , są jakieś lipne promocje które nie są promocjami długo tak będziecie ludzi oszukiwać czy poprostu lubicie kary dostawać od UOKiK
kolenda
3 miesiące temu
Spieszmy wszyscy do Biedronki, dla Brajanka i Dżesiki..
Się pytam?
3 miesiące temu
Nie sprzedali tego co myśleli i...dalej myślą ?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić