Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

Beata K. zatrzymana. Prowadziła po alkoholu!

286
Podziel się:

Policjanci z warszawskiego Mokotowa zatrzymali współzałożycielkę i wokalistkę zespołu Bajm Beatę K., która prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Doszło do tego po tym, jak zostali zaalarmowani, że "jedzie zygzakiem".

Beata K. zatrzymana. Prowadziła po alkoholu!
Beata K. (akpa)

Rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy przekazał Pudelkowi, że 61-latka miała w wydychanym powietrzu około 2 promile alkoholu.

Wczoraj (środa - dop. red.) około godziny 20:00 na rogu Al. Solidarności i ulicy Batorego w związku z wezwaniem policjantów przez kierującego Volkswagenem i jego partnerkę policjanci podjęli działania wobec 61-letniej kobiety kierującej BMW. Badanie jej stanu trzeźwości wykazało, że ma ona około 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymano prawo jazdy - powiedział policjant.

Koniuszy ujawnił w rozmowie z WP, że 61-latkę zatrzymano po zgłoszeniu innego kierowcy. Zauważył on, że kierująca pojazdem "jedzie zygzakiem".

Świadek, na którego powołuje się "Fakt", przekazał, że najpierw Beatę K. przebadano standardowym alkomatem, a później użyto jeszcze dodatkowego urządzenia. Zostało ono dostarczone przez drugi patrol.

Menadżerka Beaty K. nabrała wody w usta

"Fakt" dzwonił w tej sprawie do menadżerki Beaty K., ale "ta się rozłączyła".

Relacja świadka wskazuje na to, że wokalistka została zabrana na komendę policji. Samochodem artystki zaopiekował się natomiast jej znajomy.

K. ma usłyszeć zarzut prowadzenia auta w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego. Grożą za to dwa lata pozbawienia wolności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(286)
Fundacja NDC
5 miesięcy temu
NDC-200 jest jednym z najpotężniejszych obiektów. W przypadku siły 2 promili należy ewakuować wszystkich w obrębie 100 m od podmiotu. Przy pełnej siłę potrafi pokonać Kudłatego. Klasa podmiotu: euclid. Specjalne czynności przechowywawcze: przetrzymywać w pomieszczeniu przypominającym sale koncertową. NDC-200 musi pod wszelkim pozorem być pilnowany przez przynajmniej 20 paparazzi. W sali należy także umieścić 30-50 personelu klasy D udającego fanów. Nie udostępniać wyrobów alkoholowych. Opis: NDC-200 znany jest wśród personelu Fundacji NDC [Niezwykle Denerwujący Celebryci] jako "Beata K." vel "Dwa Promile". Pseudonim pochodzi od incydentu 30921. Podejrzewany o zabójstwo cywila, ma także filozoficzne podejście do życia. Czasem twierdzi że jest muchą i prosi, cyt. "kiedy się stanę plamą na ścianie nie myśl o mnie źle" koniec cytatu. Podmiot przy dopuszczeniu do alkoholu rośnie w siłę. Szczególnie niebezpieczny jest gdy osiągnie siłę 2 promili. Zaczyna poruszać się zygzakowato i jest skrajnie niebezpieczny. [incydent 30921]: obiekt uzyskał dostęp do alkoholu i siłę 2 promili. Uciekł z placówki i został znaleziony przez cywila, poddanego później terapii preparatem amnezyjnym. Podmiot skorzystał także z jednego z pojazdów placówki PNDC-013 i przemieszczał się nim "zygzakiem". Na miejsce szybko wysłano 2 pracowników którzy ujęli NDC-200 i przywieźli do placówki.
popop
5 miesięcy temu
ale to było widać, powyglądzie i śpiewie chórki jej musiały pomagać moja mała córka chodzi do muzycznej i mówiła że maprzepity głos ostatnie występy jej to szkoda dawać pieniędzy, rodowicz też
ze mną nie
5 miesięcy temu
z kim piła wiadomo ?
BAT
5 miesięcy temu
P BEATO TO NIE TE CZASY WIELKA SZKODA ŻE MINĘŁY POZDRAWIAM
Anna
5 miesięcy temu
Zamiast ograniczyć dostęp do alkoholu, to oni zabierają paczki z piekarni aby dzieci nie jadły , Polska to chory kraj jak na wsi wchodzisz do sklepu to nie rzuca ci się w oczy jedzenie tylko półki z chalniem i śmierdzące papierochy
Mada
5 miesięcy temu
Bezmyślność jednym słowem
Orzeł
5 miesięcy temu
Może wsiadając do samochodu włączyła radio, a tam piosenka … Jesteś sterem białym żołnierzem … i pojechała myśląc jak dalej w tekście.”Czekaleś na ten dzien tyle lat. Ruszaj z nami …”i ruszyła 😂
Joanna L.
5 miesięcy temu
Panie władzo to był kieliszek wina do kolacji :P
Ton
5 miesięcy temu
Dla przykładu zamknąć w pace . Tym marnym piosenkarzą , celebrytom i aktorzyną , wydaje się ze mogą więcej . Dla przykładu ukarać z nawiązką . Pijaka mówimy stop ✋
jusek
5 miesięcy temu
Ja zawsze jeżdżę narąbany.Na trzeźwo strach wyjechać,tylu pijanych za kierownicą! PS- do @zgred Kamienie mi się skończyły...
Liza
5 miesięcy temu
To teraz mozna sie napic 😉
zgred
5 miesięcy temu
Kto nie pije niech pierwszy rzuci kamień !
Miłośnik B
5 miesięcy temu
To nie mogła być Ona, to wszystko manipulacja, wcale nie miała 2 promili, tylko prawie 4, nie róbcie jej obciachu, pije, od dawna więc ma porządny wynik
Kukunamuniu
5 miesięcy temu
Powinna dostać kare tak jak wszyscy ludzie . Niby taka porządną udawała ha ha a to jest takie bagno jak u tak zwanych zwyklych ludzi . Kare jeszcze raz dać jej kare .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić