o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Cierpienia ojca dyrektora. Media Rydzyka uderzają w Kaczyńskiego

321
Podziel się

W telewizji Tadeusza Rydzyka wyemitowano materiał o rosnących cenach paliw na polskich stacjach. Ku zdziwieniu niektórych, dziennikarz TV Trwam skrytykował Jarosława Kaczyńskiego i pozostałych polityków PiS. "TV Trwam! Jak Wy mnie zaimponowaliście" - zachwyca się materiałem poseł Artur Dziambor.

Cierpienia ojca dyrektora. Media Rydzyka uderzają w Kaczyńskiego
Jarosław Kaczyński i o. Tadeusz Rydzyk. (PAP)
bEKvHpud

W programie informacyjnym TV Trwam przygotowano materiał o rosnących cenach paliw w Polsce. Dyrektor toruńskiej telewizji o. Tadeusz Rydzyk kolejny raz udowodnił, że nie boi się prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

Granica 6 zł za litr paliwa na wielu stacjach w Polsce została osiągnięta. Polacy sięgają głęboko do kieszeni, bo podwyżki są mocno odczuwalne - zapowiedziała materiał prowadząca "Informacje dnia" na antenie TV Trwam.
bEKvHpuf

Rydzyk uderza w Kaczyńskiego

"Na początku 2012 r. Jarosław Kaczyński swoją osobą firmował pomysł obniżenia stawki akcyzy na paliwo" - mówi dziennikarz TV Trwam na początku materiału. Następnie przypomniano widzom wypowiedź prezesa PiS z 2012 roku. "Teraz jest coraz gorzej, jest inflacja, a jednym z mechanizmów napędzających inflację jest właśnie wzrost cen paliw" - mówił wówczas Kaczyński.

- Niespełna 10 lat temu ceny paliw dochodziły do psychologicznej granicy 6 zł. Winą za taki stan rzeczy Prawo i Sprawiedliwość obarczało rządzącą wówczas koalicję PO-PSL — kontynuuje dziennikarz telewizji o. Rydzyka, po czym przypomniano widzom słowa Beaty Szydło.

To nie jest wyraz bezradności, tylko to jest brak dobrej woli i taka koniunkturalna kalkulacja. Potrzebne są pieniądze w budżecie, dziura budżetowa jest wystarczająco dużo, że trzeba ją szybko zasypywać, no więc szuka się pieniędzy tam, gdzie to jest możliwe i gdzie ten pieniądz jest łatwy - przypomniano na antenie TV Trwam wypowiedź byłej premier Beaty Szydło z 2012 r.
bEKvHpul

Dziennikarz TV Trwam podkreśla, że dziś to PiS jest u władzy i to ponownie dziś ceny osiągaj cenę 6 zł za litr.

Mimo to jak dotąd żaden z przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości nie mówi o możliwej obniżce akcyzy. Warto zauważyć, że drogie paliwo przekłada się na wzrost cen towarów i usług. Można to przełożyć np. na działalność piekarni - jeśli koszt dostarczenia chleba do sklepów wzrasta, ten koszt przekłada się na cenę każdego bochenka. Można, więc mieć tylko nadzieję, że politycy PiS podejdą konsekwentnie do swoich słów sprzed 10 lat i przynajmniej do momentu stabilizacji na światowych rynkach paliw zdecydują się na obniżkę podatku akcyzowego - mówi dziennikarz TV Trwam.

Warto dodać, że jeszcze w kwietniu br. dyrektor TV Trwam o. Tadeusz Rydzyk wychwalał na antenie Radia Maryja prezesa PKN Orlen Daniela Obajtka.

Chciałem panu powiedzieć tylko: w górę serca, piorun nie uderza w to co małe. Piorunochrony to nasza motywacja. Ja zawsze mówię, jak takie rzeczy są: Panie Jezu zajmij się nim. Gratulujemy panu za to, co pan robi dla Polski. Jest pan naprawdę genialny - mówił duchowny.
bEKvHpum

Nagranie TV Trwam udostępnił w mediach społecznościowych poseł Konfederacji Artur Dziambor. "Halo! TV Trwam! Jak Wy mnie zaimponowaliście w tej chwili" - zachwycał się na Twitterze.

Po materiale TV Trwam zawrzało w sieci

Pod postem polityka wśród komentarzy czytamy, że program informacyjny u o. Rydzyka pozostawia wiele do życzenia w kwestii technicznej, jednak nie można zarzucić telewizji brak obiektywizmu.

bEKvHpun
To jest właśnie przykład tego, iż TV Trwam ma najbardziej obiektywne wiadomości informacyjne w Polsce. Rzekomo pisowska, może styl jest słaby, o tyle komentarza tam człowiek nie uświadczy typu, że ci czy tamci mają rację. Słabo realizowana, ale bardzo obiektywna telewizja informacyjna - czytamy w komentarzach.
Panie, przelew zapewne od władzy nie dotarł i wysłali "ponaglenie" - skomentował inny użytkownik Twittera.
bEKvHpuo
Zobacz także: Jak zaoszczędzić na prądzie. Ekspert radzi
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKvHpuG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(321)
rasstoomie
3 dni temu
a chce kase dla siebie powiem wam ,ze krecią robotę wykonują ruzni medialni pastorzy nie bronie ojca dyr ale np joyse meyer pastorka ma nawet prywatne lotnisko z małym samolotem jak mozna zbic majatek na wiernych dlatego te kanały są przewznie za free zakodowli by je jak religia tv czy na wengrzech ewtn hungary
Jola
1 tyg. temu
Może bezdomni zatankują majbacha
(A)
1 tyg. temu
Oj, ktoś chyba zapomniał rzucić na tacę, a ojczulo potrzebował zatankować maybacha od bezdomnego.
bEKvHpuH
Mnm
1 tyg. temu
Pan Rydzyk chyba przelewu nie dostał na czas z nowogrodzkiej . A co do paliwa to baryłka ropy za podłego tfuska kosztowała 130 dolarów dziś 70. A cena taka sama . Wysoka akcyzę teraz jest cacy dla pana Kaczyńskiego .
Mnm
1 tyg. temu
Pan Rydzyk chyba przelewu nie dostał na czas z nowogrodzkiej . A co do paliwa to baryłka ropy za podłego tfuska kosztowała 130 dolarów dziś 70. A cena taka sama . Wysoka akcyzę teraz jest cacy dla pana Kaczyńskiego .
Ciocia Jadzia
1 tyg. temu
A wiecie ile pali Maybach? Te ceny mogą ojca dyrektora zubożyć a lud coraz mniej daje więc larum grajcie ministranci.
hahaha
1 tyg. temu
jak sie patrzy na to zdjęcie,to konwulsje przychodzą momentalnie
wadek
1 tyg. temu
Z przed ilu lat te zdjęcie ?
fddfd
1 tyg. temu
mało rydzyk dostał, ma z czego płacić, gorzej my biedacy
Prażanin
1 tyg. temu
Trzeba się przesiąść z Maybacha do Malucha, wtedy księdzu na paliwo starczy.
mark
1 tyg. temu
Czyli znowu to samo robi Rydzyk,krytykuje PiS i Kaczyńskiego,a za chwilę popłyną na konto Rydzyka znowu miliony złotych,zawsze to działa i tym razem także zadziała
Emeryt
1 tyg. temu
Autko ojca dyrektora (co to dostał od bezdomnego) pewnie pali hektolitry paliwa i stąd ta nagana dla naczelnika.
Emeryt
1 tyg. temu
Ojciec Rydzyk za chwilę będzie chwalił PIS bo już myślą nad dotacją aby mu wyrównać straty i jeszcze coś plus.
bEKvHpuz
anna
1 tyg. temu
O'Bajtek ma co liczyć .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić