Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|

Decathlon ostrzega przed tym produktem. Zwróć go jak najszybciej

2
Podziel się:

Decathlon zamieścił ostrzeżenie, które dotyczy produktu marki Tribord: "kamizelka ratunkowa, żeglarska LJ150 N AIR + uprząż". Sieć sklepów poinformowała, iż producent "zidentyfikował potencjalne ryzyko użytkowania tej kamizelki".

Decathlon ostrzega przed tym produktem. Zwróć go jak najszybciej
Decathlon wycofuje niektóre produkty (Wikipedia)

Decathlon wycofuje ze sprzedaży kamizelkę ratunkowa żeglarską z uprzężą. Istnieje ryzyko, że produkt może ulec uszkodzeniu.

Decathlon wycofuje ze sprzedaży kamizelkę

W bardzo rzadkich przypadkach istnieje ryzyko pęknięcia uprzęży w razie wypadnięcia za burtę. Ta wada nie wpływa na pływalność produktu, ale ryzykujesz, że nie będziesz już przypięty do łodzi, a Twoje bezpieczeństwo nie będzie zapewnione - napisał w komunikacie Decathlon.

Ostrzeżenie dotyczy produktów sprzedanych od 12 kwietnia 2021 do 27 sierpnia 2021 roku. Po tym okresie wadliwa seria została wycofana ze sprzedaży.

Komunikat jest ważny do 14 kwietnia 2022 roku. Klienci powinni w najbliższym czasie udać się sklepu i oddać wadliwy produkt. Otrzymają zwrot gotówki. Pełne nazwa to: "KAMIZELKA RATUNKOWA ŻEGLARSKA LJ150 N AIR + UPRZĄŻ; MARKA: TRIBORD; KOD MODELU: 8641609; KOD ARTYKUŁU: 4271334".

Zobacz także: Wielkie manewry. W akcji żołnierze z USA i Wielkiej Brytanii
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
wodnik szuwar...
8 miesięcy temu
ktoś tu po bandzie leci i robi sobie żarty z bezpieczeństwa załogi !!! 😁😁😁 "Ta wada nie wpływa na pływalność produktu, ale ryzykujesz, ŻE NIE BĘDZIESZ JUZ PRZYPIĘTY DO ŁODZI, a Twoje bezpieczeństwo nie będzie zapewnione - napisał w komunikacie Decathlon.
123
8 miesięcy temu
Natychmiast jadę oddać ale najpierw na yacht do mariny w Radomiu
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić