Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
oprac. AZI
|

Decathlon ostrzega. Uważaj, te produkty mogą być niebezpieczne

3
Podziel się

Decathlon zamieścił ostrzeżenie, które dotyczy kilku modeli hulajnóg Learn 500 Oxelo, sprzedawanych w sklepach tej marki od 1 stycznia do 30 września tego roku. Mogą one stwarzać poważne zagrożenie. Chodzi o "potencjalne ryzyko pęknięcia drążka wspornika kierownicy hulajnogi".

Decathlon ostrzega. Uważaj, te produkty mogą być niebezpieczne
W wyniku używania wadliwych hulajnóg może dojść do złamania kierownicy w trakcie jazdy. (©EdNurg - stock.adobe.com)

Popularna sieć zamieściła ostrzeżenie, w którym podała, że w ramach weryfikacji jakości zespół Oxelo zidentyfikował potencjalne ryzyko pęknięcia drążka wspornika kierownicy hulajnogi. Chodzi o hulajnogi Learn 500 Oxelo z kodami modelu: 8555205, 8555206, 8555207.

Może pojawić się pęknięcie, które spowoduje złamanie rury wspornika kierownicy. Nasza dbałość o jakość produktów, które projektujemy, aby służyły naszym młodym użytkownikom, sprawia, że nie chcemy podejmować żadnego ryzyka i dlatego zdecydowaliśmy się wycofać ten produkt - wyjaśnili przedstawiciele firmy Decathlon.
Zobacz także: Trujące rośliny. Na te popularne przydomowe gatunki szczególnie uważaj

Decathlon wycofuje produkty

Przedstawiciele firmy Decathlon proszą o "zaprzestanie korzystania z wyżej wymienionych produktów bez uprzedniej kontroli".

Sieć zaprasza także do zwrotu produktu w najbliższym sklepie Decathlon w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Informacja na ten temat została umieszczona także na stronie internetowej sieci Decathlon w zakładce "Wycofane produkty". Ostrzeżenie jest ważne do 14 kwietnia 2022 roku.

Może dojść do złamania kierownicy w trakcie jazdy

Informacja w tej sprawie pojawiła się także na stronach Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Urząd ostrzega, że w wyniku używania wadliwych hulajnóg może dojść do złamania kierownicy w trakcie jazdy i wypadku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(3)
XXX
2 miesiące temu
Jesli to chińskie śmieci to się nie dziwię !!!
Mama
2 miesiące temu
My tak mieliśmy z deską elektryczną. Mąż sobie kupił. Pojeździć. Pościerał. A potem poprosili o zwrót bo mogą być niepożądane działania podczas ładowania. Dodam że mieszkamy na wsi i jeszcze te deski nie były w ogóle popularne wśród ludzi. Wyobraźcie sobie teraz jak jedzie facet środkiem ulicy i patrzy jak wszędzie w oknach ruszają się firanki. Płakaliśmy ze śmiechu. Kto miesza na wsi to wie o co chodzi
wojtyla karol
2 miesiące temu
odzkodowania powinni i to grube placic
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić