Euro 2020. Pokaż, jak kibicujesz, a może Adam Małysz nagrodzi właśnie ciebie

2

Już w sobotę kolejna walka Polaków na Euro 2020, o 21:00 zmierzą się z Hiszpanami. Choć po poniedziałku nastroje są raczej minorowe, wielu kibiców wciąż wierzy w wyjście z grupy. Za kibicowanie czekają nagrody, a o tym, kto je otrzyma, zdecyduje m.in. Adam Małysz.

Euro 2020. Pokaż, jak kibicujesz, a może Adam Małysz nagrodzi właśnie ciebie
Konkurs "Kibicuj jak Mistrz". Czekają nagrody za najlepsze zdjęcia (Getty Images)

Choć Euro 2020 nie przebiega na razie po naszej myśli, kibice mogą wygrać. Trwa konkurs Banku Pocztowego "Kibicuj jak Mistrz", wziąć w nim udział może każdy, nawet jeśli nie jest klientem banku. Organizator czeka na zdjęcia od kibiców, a za wybór najlepszych odpowiedzialny będzie m.in. Adam Małysz. Co trzeba zrobić?

Co trzeba zrobić? Zdjęcie pokazujące, w jaki sposób kibicujemy ulubionej drużynie, a potem zgłosić je za pomocą internetowego formularza, dostępnego na stronie banku.

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wyłoni 306 szczęśliwców. Autorzy trzech najciekawszych fotek otrzymają zestawy składające się z konsoli Play Station 5, gry FIFA 21 oraz piłki Adidas Tiro League, a kolejni trzej zgarną vouchery do sklepów sportowych Decathlon, każdy o wartości 1000 złotych. Dodatkowo w konkursie zostanie przyznanych 300 piłek Adidas.

Zobacz także: Wymiana kopciucha na kopciucha. "Spotykamy się z próbami oszukania systemu"
Kibicowanie to jeden z najważniejszych elementów sportu. Dlatego bardzo się cieszę, że kibice powoli wracają na stadiony, gdzie toczy się sportowa rywalizacja. Obecność kibiców jest dla zawodników najważniejsza i często może zadecydować o zwycięstwie. Trzymajmy kciuki, kibicujmy - powiedział Adam Małysz, ambasador Banku Pocztowego.

Zdjęcia przedstawiające sportowca kibicującego swoim ulubionym drużynom będą regularnie pojawiać się na profilach Banku Pocztowego w mediach społecznościowych, tak by zachęcić do uczestnictwa w konkursie. Akcja "Kibicuj jak Mistrz" potrwa do 12 lipca.

Autor: OPM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić