Gnaj do Lidla! Prawdziwe hity tylko dziś i jutro

23

Lidl regularnie wprowadza nowe promocje. Najnowsze propozycje tego dyskontu dotyczą soboty (10 grudnia) i niedzieli (11 grudnia). Na czym można zaoszczędzić? W oko rzucają się trzy okazje.

Gnaj do Lidla! Prawdziwe hity tylko dziś i jutro
Lidl (Adobe Stock)

W tej popularnej sieci już od dłuższego czasu prowadzona jest akcja "Tania Sobota w Lidlu". Tym razem ma ona dość nietypowy wymiar. Obejmuje bowiem nie tylko sobotę, ale i niedzielę.

Wszystko dlatego, że przed nami niedziela handlowa. 11 grudnia nie będzie obowiązywać zakaz handlu, co jest równoznaczne z możliwością zakupów w takich sklepach jak Biedronka, Kaufland, Netto, Carrefour, Aldi, Auchan czy właśnie Lidl.

Ta ostatnia sieć pokusiła się o przygotowanie promocji. Będzie można z nich skorzystać wyłącznie w sobotę (10 grudnia) oraz niedzielę (11 grudnia). Jest szansa na naprawdę spore oszczędności!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Węgry na krawędzi kryzysu. "Na stacjach nie ma paliwa, półki w sklepach są puste"

Lidl zaskakuje. Oto największe hity

Co tym razem przeceniono w ramach przedsięwzięcia "Tania Sobota w Lidlu"? Na uwagę zasługuje niewątpliwie promocja na karpia. 100 g płata ze skóry to wydatek na poziomie 4,99 zł. Łatwo zatem policzyć, że kilogram kosztuje 49,90 zł. Sieć zapewnia, że codziennie realizowane są świeże dostawy tej popularnej ryby.

W Lidlu taniej otrzymasz również łopatkę wieprzową marki Rzeźnik. Kilogram kosztuje aktualnie 10,99 zł. Przedstawiciele popularnej sieci podkreślają, że jest to "supercena".

A może potrzebujesz pomidorów truskawkowych? Tutaj też zdecydowano się na wdrożenie sporego rabatu. Można je nabyć aż 40 procent taniej. Aktualna cena to 5,99 zł. Tyle zapłacisz za opakowanie 500 g.

Warto przypomnieć, że w Lidlu trwa też "Świąteczne odliczanie". Codziennie można odkrywać kupony w aplikacji Lidl Plus. Gwarantują one superpromocje. Ta akcja toczyć się będzie aż do 24 grudnia 2022 roku. Jest więc jeszcze trochę czasu, by z niej skorzystać.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić