Janachowska znów mówi o Smaszcz. "Najśmieszniejsze jest to..."

28

Nie przestaje być głośno o Paulinie Smaszcz. Tym razem o jej postępowanie zapytana została Izabela Janachowska. Celebrytka wyraźnie dała do zrozumienia, co sądzi na temat poczynań byłej żony Macieja Kurzajewskiego.

Janachowska znów mówi o Smaszcz. "Najśmieszniejsze jest to..."
Izabela Janachowska (AKPA)

Paulina Smaszcz regularnie pojawia się w mediach, odkąd zaczęła rozprawiać na temat związku Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Przedstawiciele prasy dopytywali różne gwiazdy o to, co sądzą na temat działania Pauliny Smaszcz. Z takim pytaniem zmierzyła się między innymi Izabela Janachowska.

To najwidoczniej zabolało Paulinę Smaszcz. Do wypowiedzi Janachowskiej nawiązała w trakcie rozmowy z Anną Zejdler. Absolutnie nie gryzła się w język.

Co to są za ekspertki? (…) Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku? - mówiła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Klaudia Nieścior o wygranej w "Top Mode"

Mąż Izy uznał, że nie może przejść obok tego obojętnie. Krzysztof Jabłoński opublikował oświadczenie, w którym zagroził wejściem na drogę prawną, jeżeli była żona Kurzajewskiego nie przeprosi za swoje słowa. Smaszcz w odpowiedzi stwierdziła, że się nie boi.

Izabela Janachowska ponownie mówi o Paulinie Smaszcz

Serwis jastrzabpost.pl ponownie zapytał Janachowską o zachowanie Smaszcz. - W całej tej sytuacji najśmieszniejsze jest to, że ja nigdy o Paulinie nie powiedziałam ani jednego słowa, a ponieważ ona to tak zinterpretowała, to ja nic nie mogę - zaznaczyła celebrytka.

Jak zostałam zapytana o całą aferę Cichopek/Kurzajewski/Smaszcz, to powiedziałam, że w ogóle nie znam tych plotek i się nie wypowiem, potem zostałam zapytana zupełnie ogólnie, czy jak pary się rozstają, to powinny się kontaktować etc. Pytanie zadane przez dziennikarza było zadane w kontekście absolutnie nikogo i w kontekście absolutnie nikogo ja odpowiedziałam - podkreśliła Izabela Janachowska.

Czy zatem Paulina Smaszcz niepotrzebnie się zagotowała?

Zobacz także: Janachowska ośmieszyła Smaszcz przed naszą kamerą. To nie stawia Pauliny w najlepszym świetle
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić