Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
ESO
|
aktualizacja

Gwiazda "Na Wspólnej" sprzedaje wigilijnego karpia. Cena powala

41
Podziel się

Popularna aktorka serialu "Na Wspólnej" - Anna Korcz jakiś czas temu otworzyła kawiarnię i sklep, w którym sprzedaje tradycyjne dania kuchni polskiej. W ofercie świątecznej znajdziemy m.in. zupę grzybową, karpia smażonego, śledzie czy sernik. Ceny niektórych dań będą dla wielu sporym zaskoczeniem.

Gwiazda "Na Wspólnej" sprzedaje wigilijnego karpia. Cena powala
Anna Korcz. (AKPA, Instagram)
bFdPRWER

Anna Korcz od 18 lat wciela się w rolę Izabeli Brzozowskiej w popularnym serialu "Na Wspólnej", emitowanym na antenie TVN. Aktorstwo to niejedyna pasja Anny Korcz. Na początku roku gwiazda otworzyła kawiarnię połączoną ze sklepem "Moje Smaki Anna Korcz".

Moi ukochani Dziaduniowie prowadzili, jak na czasy PRL-u dosyć wykwintną kuchnię. Babunia próbowała dogodzić podniebieniu swojemu ukochanemu mężowi. Pamiętam zapach cudownych zup, mięs i ciast. Ciast zwłaszcza na święta. Smaki! Cóż to były za smaki!!! Zapewne niewiele z nich uda mi się odtworzyć, ale będę próbowała - czytamy na stronie internetowej sklepu.
bFdPRWET

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia gwiazda "Na wspólnej" intensywnie promuje swoje dania ze świątecznej oferty m.in. w mediach społecznościowych. Sprawdziliśmy ceny tradycyjnych wigilijnych dań w sklepie aktorki.

Karp smażony za 130 zł za kg

Zupa grzybowa z łazankami w sklepie Anny Korcz kosztuje 50 zł za litr. Barszcz czerwony czysty 30 zł za litr. Za kilogram uszek z grzybami trzeba zapłacić 70 zł. Nieco tańsze są pierogi z kapustą i grzybami - 50 zł za kilogram.

Karp smażony w sklepie gwiazdy "Na Wspólnej" kosztuje 13 zł za 100 g, czyli 130 zł za kilogram. Pieczona karkówka w sosie borowikowym to koszt 200 zł za kilogram.

bFdPRWEZ

Wśród przystawek w sklepie aktorki znajdziemy m.in. pasztet klasyczny w cenie 50 zł za kg. Karp w galarecie kosztuje 150 zł za kg. Za śledzie z cebulką i olejem lnianym trzeba zapłacić 100 zł za kg, a za śledzie w słodko pikantnej salsie 150 zł za kg. Uwielbiana przez Polaków sałatka jarzynowa w sklepie aktorki kosztuje 50 zł za kg.

W ofercie świątecznej nie mogło zabraknąć też ciast. Wśród nich znajdziemy m.in. sernik z białą czekoladą i mascarpone za 75 zł za kg, sernik karmelowy jest w tej samej cenie. Kilogram szarlotki kosztuje 55 zł. Makowiec domowy jest w cenie 50 zg. Za brownie z wiśnią trzeba zapłacić 65 zł.

Szczególnie polecamy nasz domowy sernik, który zachwyca swoją konsystencją i wspaniałym smakiem. Dzięki nowym produktom, niedostępnym jeszcze 10 lat temu zmodyfikowaliśmy tradycyjną recepturę i dodaliśmy białą czekoladę. Uzyskaliśmy dzięki tym zabiegom niepowtarzalny smak i konsystencję. A określenie "rozpływa się w ustach" stało się faktem - czytamy na stronie sklepu.
bFdPRWFa

Produkty ze sklepu Anny Korcz poleca m.in. aktorka Aga Fijał, która udostępniła świąteczną ofertę koleżanki w relacji na Instagramie. "Kochani mała polecajka od Anny Korcz. Genialne są te rzeczy naprawdę" - napisała Ada Fijał.

Zobacz także: Ostatnie rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdPRWFu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(41)
Kilo
miesiąc temu
Po nowym roku to będą normalne ceny w biedronce : )
taka prawda
miesiąc temu
a co na to UOKIK!!!......oczywiście milczy!
Viva
miesiąc temu
Moja babunia zapewne jak i pani babunia gotowały z polskich produktów i to była pychotka.Pani produkty sądząc po cenach są z kosmosu to i smaku nie ma co porównywać 😋
bFdPRWFv
Nadia33
miesiąc temu
Ceny z kosmosu kto to kupi😱
Benek
miesiąc temu
Niech to sama zre
halinka
miesiąc temu
Ja bym za taką cenę nie kupiła, ale jak kto chce to jego sprawa.
SeeBa
miesiąc temu
Karp w cenie sandacza czy halibuta....szlachetny ten karp musi być ;) .
Gość
miesiąc temu
Nie rozumiem,po co,te docinki i uwagi.Każdy wie,na co jego stać i zrobi,jak uważa!
Andrzej
miesiąc temu
Ceny nie adekwatne do kosztów materiału i robocizny.Czy piekarz żądający np.5 zł za kajzerkę ma łeb na karku,jak p.Korcz,czy jest zwykłym spekulantem?Uprzedzam,że bułek też nie ma przymusu konsumpcji jak i mięsa,mleka,jajek itd.Zimą też można latać w sandałach bo buty u tych sprytnych kosztują majątek.I co ?Masz przecież wybór.
Nicola
miesiąc temu
Kazdy z nas ma/mial dziadkow z czasow wojennych,PRL ktorzy bardzo dobrze gotowali i mozna by rowniez taka promocje i ceny za swoje uslugi zaproponowac. Oczywiscie to jest aktorka ktora chce sobie dorobic, ale jak ktorys z madrych uzytkownik ow napisal...jak ktos chce placic niech idzie...o to chodzi ze znajda sie tacy ktorzy chca zaplacic 130 zl za karpia a nawet 180 zl z napiwkiem..my jestesmy narodem zawistnym, zazdroscimy innym ..mnie tez denerwuja pewne rzeczy ale innych zmienic nie moge ale siebie owszem...
gwiazda
miesiąc temu
CHORE CENY NIECH NAGOTUJE I SAMA ZJE JA SPRZEDAM ZA POŁOWĘ CENY I JESZCZE NA TYM ZAROBIĘ
Daro
miesiąc temu
No i bardzo dobrze że tak robi ceny ma na swoim poziomie są ludzie którzy to kupują i się z tego cieszę bo to pracują pod dużą kasę zarabiają i mogą wydawać na co chcą kogo nie znać ten nie kupuję ja tak samo bym tego nie kupił bo mnie na to nie stać ale skoro ktoś ma łeb na karku i potrafi biznesu robić na takich rzeczach To czemu nie gratuluję
Ona
miesiąc temu
Niech sobie nagotuje, potem to wszystko pozamraza i na emeryturze nie będzie narzekała że nie ma za co żyć
bFdPRWFn
Moni
miesiąc temu
Nie mam telewizji, nie oglądam "Na wspólnej", nie znam p.Anny Korcz. Uważam że telewizja jak i prasa zeszły na psy i nie mają nic wspólnego z przekazywaniem faktów a jedynie są mistrzami manipulacji, czego obrazkiem jest ten artykuł,... raczej sponsorowany przez konkurencję. Autor podaję ceny za kilogram, niby jest ok ale jak brzmi?... 130zł za karpia!!! Jeśli jednak przeliczymy na przeciętną porcję którą zamawiamy w restauracji, przykładowo 200 gram karpia to będzie 26zl. Brzmi inaczej prawda?- To chyba taka standardowa cena w restauracji, ... no chyba że się nie znam.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić