Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
SSŃ
|

Twarz Olejnik z bliska i bez makijażu. Pokazała się tak przed kamerą

135
Podziel się:

Coraz więcej celebrytek stawia ostatnio na naturalny wygląd. W wersji bez makijażu i upiększających filtrów pokazała się także Monika Olejnik. Dziennikarka zwykle występuje przed widzami w pełnym make-upie, tym razem jednak zrobiła wyjątek.

Twarz Olejnik z bliska i bez makijażu. Pokazała się tak przed kamerą
Monika Olejnik pokazała się bez makijażu (Instagram)

Obecnie jeden z najmodniejszych trendów makijażowych wśród celebrytek, influencerek i innych znanych osobistości to po prostu... brak makijażu. Naturalność i pokazywanie światu swoich mankamentów nie jest już passé, a gwiazdy w ten sposób pokazują zwykłym kobietom, że nie muszą być idealne.

Monika Olejnik bez makijażu

Teraz swoją naturalną odsłonę pokazała światu Monika Olejnik. Widzowie znają dziennikarkę głównie w wersji z pełnym make-upem, ułożonymi włosami i w eleganckim stroju - taką, jaką pokazuje się w swoich programach. Olejnik w wydaniu "saute" nie jest czymś, co mamy szansę oglądać na co dzień.

To jednak nie powstrzymuje dziennikarki, by od czasu do czasu pokazać światu swoje prawdziwe "ja" za pośrednictwem mediów społecznościowych. Olejnik jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie regularnie informuje fanów o swoich nowych projektach, pomysłach, zamieszcza aktualizacje ze swojego życia zawodowego, czasem też prywatnego i komentuje rzeczywistość.

Tym razem 65-letnia Olejnik zamieściła wideo będące częścią cyklu, w którym poleca swoim obserwatorom przeczytane przez siebie ostatnio książki. Dziennikarka - jak sama podkreśliła - wystąpiła przed kamerą bez grama makijażu czy filtra upiększającego i z rozwichrzonymi włosami. Jak podoba wam się taka jej wersja? Jedno jest pewne - ten trend to miła odmiana po latach ukazywania jedynie perfekcji w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Laluna Unique: "26 lat to dobry wiek, żeby coś sobie poprawić"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(135)
kah
1 tyg. temu
Nawrzucała Pani tytuły. Taki miszmasz. Natychmiast wiadomo, ze nic Pani nie czyta :)
hak
1 tyg. temu
Dobrze, ze Pani zaczęła czytać, choć nie rozumiem dlaczego Pani tak to nagłaśnia. Kompleksy? Zaległości były i są widoczne. Pamiętam, jak rozmówca powiedział o doprawianiu gombrowiczowskiej gęby, a Olejnik dopytała : kto ma twarz, jak Gombrowicz. ( Rozmowa z J.Kurskim )Zdążyła Pani przeczytać Gombrowicza?
Jerzy
2 miesiące temu
Tak,po trzech godzinach malowania gwiazdki się pokazują i są piękne, ale rano?
za Polską
2 miesiące temu
Czy WP to Polska narracja i kto im płaci!
smutas ja
2 miesiące temu
Ostatnio klapła na zadku to widzę że WP,próbuje ocieplić jej wizerunek. Jako że uważam ją za tubę propagandową więc nie cenię jej. Kilku klakierów tu pieje z zachwytów ,ale mnie bardziej kojarzyć się będzie z wytrzeszczem gałek ocznych
Gall
2 miesiące temu
czarownice wyglądają lepiej - sucha z nienawiści
Zgredzik
2 miesiące temu
Terlecki od wąchania kleju gorzej wyglądał po 30tce.
fuuuuuu
2 miesiące temu
Po co pokazywać przed obiadem
Betty
2 miesiące temu
Wygląda super jak na swój wiek. I ma fajny styl. Możecie jej wymyślać od komuchow ale który z polityków w jej wieku nie miał do czynienia z komuną. Towarzysz Balbina nawet rządzi krajem.
joe
2 miesiące temu
tendencyjna dziennikarka
Bronka
2 miesiące temu
Okropne
ODP;; SIE OD ...
2 miesiące temu
BARDZO DOBRZE WYGLADA JAK NA SWOJ WIEK;
nie przed
2 miesiące temu
snem :/
Ups
2 miesiące temu
Wygląda jak z tevaenu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić