Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Ile zarabia kasjer? Tyle płaci Biedronka i Lidl

105

Jakie stawki dla sprzedawców-kasjerów ma Biedronka, Lidl czy Kaufland? Czy z takiej pensji da się wyżyć?

Ile zarabia kasjer? Tyle płaci Biedronka i Lidl
Ile zarabia kasjer w Biedronce, Lidlu, Kauflandzie itd.? (Getty Images)

Ile zarabia kasjer w Biedronce, Lidlu, Kauflandzie?

Pracownicy marketów często mają stawki zależne od lokalizacji sklepu. W dużych miastach zarabiają więcej niż w mniejszych miejscowościach. Praktykuje się też przydzielanie dodatków za 100 proc. obecności w pracy.

Biedronka. Ile zarabia kasjer w 2021?

Według informacji, do jakich dotarł "Fakt", początkujący kasjer w Biedronce może zarobić ok. 3000 zł brutto. W tej kwocie mieszczą się już nagrody za brak nieobecności w pracy. Nieznaczne podwyżki są przewidziane po roku i po trzech latach pracy. Wtedy kasjer zarabia od 3250 zł do 3600 zł brutto, zależnie od tego czy sklep znajduje się w mniejszej, czy większej miejscowości.

Lidl. Ile zarabia sprzedawca w 2021?

Jak pisze "Fakt", w Lidlu przewidziane są podwyżki od marca 2021 roku. Pracownicy, którzy dopiero zaczynają pracę w branży, dostaną 3400 zł do 4150 zł brutto miesięcznie. Po roku pracy mogą liczyć na wzrost wynagrodzenia o 100-200 zł, a po dwóch latach mogą zarabiać około 3700-4600 zł brutto.

Kaufland. Ile zarabia kasjer w markecie w 2021 roku?

Od 1 marca 2021 pracownicy sklepów Kaufland zarobią maksymalnie 4100 zł brutto. Co istotne, "Fakt" podaje, że w tej kwocie mieści się już 500-złotowy dodatek motywacyjny przyznawany za brak nieobecności w pracy.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić