Internauci pod wrażeniem jachtu. Tak się bawi najbogatszy człowiek świata

170

Sieć obiegły nagrania jachtu, który zauważono w pobliżu włoskiej wyspy Capri. Luksusowa łódź o gigantycznych rozmiarach zrobiła wielkie wrażenie na internautach. Jej właścicielem jest najprawdopodobniej Jeff Bezos.

Internauci pod wrażeniem jachtu. Tak się bawi najbogatszy człowiek świata

Nagrania wielkiego jachtu szybko zyskały w sieci sporą popularność. Łódź została zauważona w pobliżu włoskiej wyspy Capri. Wideo zdobyło na TikToku wielką popularność. Jego autorka uważa, że jednostka należy do najbogatszego człowieka na świecie - Jeffa Bezosa.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

"Flying Fox" to prawdziwy cud techniki. Największy jacht świata mógł kosztować astronomiczną kwotę ponad 300 milionów euro. Zapewne niewiele osób na świecie byłoby na niego stać, stąd podejrzenia, że należy do Jeffa Bezosa. Jednostka jest na tyle ogromna, że ma na pokładzie basen oraz lądowisko dla helikoptera. Właściciel może skorzystać również z mniejszej motorówki, która schowana jest w garażu na wysokości tafli wody.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Projektanci jachtu chcieli, aby ten był prawdziwą świątynią odpoczynku. Oprócz wielu pokoi umieszczono tam również pokładowe spa o powierzchni 400 metrów kwadratowych, klub plażowy i kriosaunę. Nie wiadomo jednak, jakie spersonalizowane życzenia podczas projektowania miał sam Jeff Bezos.

Informacja, jakoby Bezos był właścicielem jachtu nie została nigdzie potwierdzona. Warto jednak zauważyć, że założyciel Amazona jest jedną z nielicznych osób na świecie, która mogłaby pozwolić sobie na jego zakup. Przed laty informację o zakupie jachtu zaprzeczył sam Amazon. Wielu komentatorów twierdzi jednak, że działania te są celowe ze względu na chęć zachowania anonimowości.

Zobacz także: Wakacje za granicą tańsze niż w Polsce. "Państwo nie powinno ingerować w poziom cen"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić