o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BOB
|

Jaką emeryturę otrzymuje Karol Strasburger? Kwota cię zaskoczy

143
Podziel się

Artyści i gwiazdy telewizji nie mogą pochwalić się wysoką emeryturą. Czy Karol Strasburger jest wyjątkiem? Za kwotę, którą otrzymuje od ZUS, trudno byłoby się utrzymać.

Jaką emeryturę otrzymuje Karol Strasburger? Kwota cię zaskoczy
Taką emeryturę ma Karol Strasburger (ONS)
bEEuQqCt

Karol Strasburger cały czas jest aktywny zawodowo. Słynny aktor od wielu lat jest gospodarzem "Familiady". 73-latek wprawdzie jest emerytem, ale nie może sobie pozwolić na to, aby żyć wyłącznie ze świadczenia ZUS.

Jaką emeryturę ma Karol Strasburger?

Strasburger podobnie jak wielu artystów przez lata odkładał niewiele na emeryturę. Wszystko przez to, że tak samo jak koledzy i koleżanki po fachu przeważnie pracował na podstawie umów cywilnoprawnych i o prawa autorskie. Konsekwencją jest bardzo niska emerytura.

bEEuQqCv

Ile pieniędzy dostaje od ZUS? Swego czasu Strasburger przyznał otwarcie, że ma emeryturę w przedziale 1000 - 2000 zł. Trudno za takie pieniądze wyżyć. Co ciekawe, niebawem ta kwota wzrośnie, a to za sprawą waloryzacji.

bEEuQqCB

W marcu tego roku emerytury i renty wzrosną o 4,24 proc. W przypadku gospodarza "Familiady" oznacza to podwyżkę od około 50 do 85 zł miesięcznie. Trudno zatem mówić, że jego komfort życia nagle znacznie się poprawi.

Zobacz także: Waloryzacja emerytur. Ile wyniesie podwyżka? Kiedy emeryci dostaną wyższe świadczenie?
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEuQqCW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(143)
JANUSZ ANTY
7 miesięcy temu
TYM NIBY ARTYSTOM WYDAJE SIĘ. ŻE SĄ PĘPKIEM ŚWIATA I IM ŚIĘ ZLE DZIEJE. INNI PRACOWALI A ONI SIĘ OPIERDALALI.JAKA PRACA TAKA EMERYTURA.
Kloss
7 miesięcy temu
Takie emerytury mają ludzie po 40-tu, 45-ciu latach ciężkiej pracy! Im chcąc - nie chcąc zabierano pełne składki na ZUS. Pozbawiono praw nabytych jak np. kolejarzy i żyjemy z tym choć nigdy się nie pogodzimy z tym skur....ństwem ! Gdzie emerytury stażowe !? Teraz jeszcze chcą Pisiory obniżyć świadczenia za chorobowe dla osób przewlekle chorujących ! Też dojdziecie do lat ! Dobro powraca, ale zło podwójnie !
Gosia
7 miesięcy temu
Ludzie ciężko pracowali w fabryce na zmiany często za grosze i mają małe świadczenia a Ci ciągle tylko płaczą .
bEEuQqCX
Księgowy
7 miesięcy temu
Krótka piłka,jakie płacił składki,taką ma emeryturę.
Emeryt
7 miesięcy temu
Przestańcie pisac o tych biednych artystach Żyją tak że każdy by chciał miec taka kasę.Mogli oplacac skladki to teraz by nie narzekali.Na wszystko ich stac. A teraz mamy im współczuć czy co.Biedna Rodowiczka a teraz biedny Karol.
Tom
7 miesięcy temu
Ciekawe dlaczego pismaki użalają się nad dawniejszymi hulakami którzy olali składki a nie użalają się nad tymi co ciężko pracowali i mają to samo
Flatron
7 miesięcy temu
Kpina
Mario
7 miesięcy temu
Niech z siebie nie robia biednych takie chaty maja kto wogule porusza ten temat
Solira
7 miesięcy temu
a zwykły Kowalski musi żyć za taką samą emeryturę i nie może dorobić ,bo za stary a niejednokrotnie młodszy od K.Strasburgera
Edo
7 miesięcy temu
Mnie nie dziwi. Nie płacił, żył w przepychu to teraz nie powinien skamleć. Niektórzy pracowali całe życie za granicą i mają drogie samochody, wille, teraz są oburzeni na niską emeryturę. Dzisiaj idiotyczny rząd daje im procentowo większe podwyżki czy 14-tki do której ja się nie kwalifikuje bo pracowałem i płaciłem ZUS przez 53 lata. Dzisiaj żałuję bo różnica między nierobami i kombinatora mi a długo pracującymi zatraca się.
Meg
7 miesięcy temu
Po zapomogę niech się uda
Rodak z Sydne...
7 miesięcy temu
To tak naprawde on sam nie wie ile ma emerytury bo artykule podaja ze raz mówi 1000 zł a raz 2000 zł.Tak ze tych Artystów nie brakuje podobnie jak M.Rodowicz i cala reszta na czele z K.Jandą itd
Kiki21
7 miesięcy temu
Ile płacili tyle mają
bEEuQqCP
Biegal
7 miesięcy temu
Na suchary go stać
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić