Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...

Kinga Rusin sprzedaje mieszkanie. Za ile? Od kwoty wielu głowa rozboli

12

Kinga Rusin postanowiła sprzedać swój luksusowy apartament i zdradziła, w rozmowie z "Faktem", dlaczego zdecydowała się na taki krok. Za liczące prawie 200 metrów kwadratowych i mające sześć pokoi mieszkanie na warszawskim Dolnym Mokotowie gwiazda chce... 5 milionów złotych. Jak mówi, chce teraz inwestować za granicą.

Kinga Rusin sprzedaje mieszkanie. Za ile? Od kwoty wielu głowa rozboli
Kinga Rusin sprzedaje luksusowe mieszkanie (AKPA, AKPA)

Liczący dokładnie 188 metrów kwadratowych apartament gwiazda kupiła w 2009 roku. Mieszkanie jest dwupoziomowe i ma łącznie sześć pokoi, w tym dużą sypialnię, połączoną z pokojem kąpielowym i garderobą.

Uwielbiam to mieszkanie! Jest duże, słoneczne i piękne. Salon ma blisko 6 metrów wysokości i gigantyczne okna, od podłogi do sufitu, z widokiem na zielone ogrody. To rzadkość w Warszawie. Ponieważ jednak podjęliśmy decyzję o inwestycjach za granicą, postanowiłam pozbyć się niektórych moich nieruchomości, w tym tej perełki – powiedziała w rozmowie z Faktem Kinga Rusin.

Chętni na mieszkanie gwiazdy będą musieli liczyć się ze sporym wydatkiem. Kinga Rusin chce za nie 5 mln złotych. W tej cenie, oprócz samego mieszkania, zawarte jest miejsce postojowe oraz wyposażenie.

Elementy zabudowy wykonano na specjalne zamówienie. Chodzi m.in. o 4-metrową biblioteczkę z drabinką, czy designerskie krzesła z włókna szklanego.

Zobacz także: "Galopada cen" na rynku nieruchomości. Rząd zamierza temu przeciwdziałać
Autor: WZI
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Wyjątkowa tradycja na południu Francji. Historia tego posiłku sięga czasów Napoleona
Najpierw Jezus, później masa! Ten ksiądz budzi respekt nie tylko na plebanii
Nazywane jest wielkanocnym drzewem. Spotkamy je w polskich parkach
Co robił wiceprezydent USA u papieża w Wielkanoc? Kulisy spotkania
Wielkanoc bez zajączków? Ich przyszłość już raz wisiała na włosku
1 mln wyświetleń. Dramatyczne zdarzenie w Rudzie Śląskiej
Wielkanoc bez rozejmu. Zachód wzywa Rosję do pokoju
Makabryczne odkrycie w Zakopanem. Policja wydała komunikat
Była 10:45. Kamera uwieczniła, co działo się w Kołobrzegu
Wakacje nad Bałtykiem droższe niż zagranicą? Szokujące ceny
Wielkanoc na płótnie. Wiosna, motyle i pasikonik
Miesiąc urodzenia wpływa na IQ? Zaskakujące wyniki badań
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić