Kolacja w cenie miesięcznej pensji. Tak biesiaduje Michał Dworczyk

293

Michał Dworczyk w hotelu w Wałbrzychu zorganizował kolację za ponad cztery tysiące złotych - wynika z ujawnionej korespondencji. Za kosztowny posiłek zapłaciło Prawo i Sprawiedliwość.

Kolacja w cenie miesięcznej pensji. Tak biesiaduje Michał Dworczyk
“Żebracza” kolacja w Hotelu Maria (PAP, Radek Pietruszka)

"Afery mailowej" z udziałem szefa KPRM Michała Dworczyka ciąg dalszy. Tym razem portal poufnarozmowa udostępnił informację dotyczącą kolacji z udziałem polityka za ponad 4 tys. zł.

Jak czytamy w wiadomości, "środki, z których są realizowane płatności, pochodzą ze składek członkowskich osób, które dokonują wpłaty bezpośrednio na konto partii". Tym samym za kosztowną kolację zapłacą działacze PiS.

Zobacz także: PiS ma posłów za klientów? Wzburzenie Dworczyka

Choć spotkanie w "Hotelu Maria" odbyło się w listopadzie 2019 roku, dopiero teraz dowiadujemy się, za ile ucztują najważniejsi politycy w kraju.

Afera mailowa z szefem KPRM w roli głównej rozpoczęła się od przejęcia danych logowania do prywatnej skrzynki Michała Dworczyka, pełnomocnika rządu ds. szczepień. Opozycja zarzuciła Dworczykowi, że korzystał on z prywatnej skrzynki do korespondencji służbowej.

Michał Dworczyk zaznaczył przy tym, że nie przechowywał na prywatnej skrzynce żadnych danych z klauzulą tajności. - Pragnę podkreślić, że nie jest to złamanie żadnych obowiązujących przepisów - podkreślił polityk pytany o aferę mailową.

Autor: CHE
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić