o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Afera mailowa. Przemysław Czarnek na celowniku. "To będzie grzało ludzi"

9
Podziel się

Końca afery mailowej absolutnie nie widać. Z najnowszych wycieków wynika, że Przemysław Czarnek mógł zostać odsunięty od kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy po tym, jak stwierdził, że osoby LGBT "nie są równi ludziom normalnym".

Afera mailowa. Przemysław Czarnek na celowniku. "To będzie grzało ludzi"
Przemysław Czarnek (Getty Images)
bErJukiJ

Na Telegramie pojawił się kolejny wyciek. Jak wyjaśnia Onet, to rzekomo rozmowa rzecznika rządu Piotra Muellera, szefa Centrum Informacyjnego Rządu Tomasza Matyni i dyrektora w banku PKO BP Mariusza Chłopika.

Ich wymiana zdań przekazywana jest do wiadomości m.in. premiera Mateusza Morawieckiego, szefa jego gabinetu politycznego Krzysztofa Kubowa oraz szefa Kancelarii Premiera Michała Dworczyka.

bErJukiL

Wiadomości odnoszą się do kontrowersji, jakie pojawiły się po wypowiedzi Przemysława Czarnka. Ówczesny członek sztabu wyborczego prezydenta Andrzeja Dudy w zaskakujący sposób mówił w TVP Info o mniejszościach seksualnych w Polsce.

Skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka, czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym - zaznaczał Czarnek.

W korespondencji Matynia zwrócił uwagę na okładkę "Faktu" poświęconą Czarnkowi i jego kontrowersyjnej wypowiedzi. Na tę wiadomość zareagować postanowił Chłopik.

bErJukiR
Uważam, że do momentu nie wywalenia Czarnka to będzie grzało ludzi. PiS zupełnie się od tego nie odciął. Jego słowa zmobilizują ludzi. Szczególnie w II turze. Dziś jeszcze PAD (prezydent Andrzej Duda - dop. red.) jest w Lublinie - pisał.

"Udało się powstrzymać Czarnka"

Później zareagował Mueller. "A to się tu zgadzamy, że jest potrzebna reakcja. Czy tak daleko idąca, to trudno powiedzieć, ale na pewno P. Czarnek nie powinien w ogóle się teraz pojawiać w mediach, bo będzie działał BARDZO mobilizująco na drugą stronę. Przed chwilą pisałem do Błażeja (Błażeja Spychalskiego, rzecznika prezydenta - dop. red.), czy P. Czarnek będzie w Lublinie. Odpowiedź: 'Rozmawiałem z nim. Będzie, ale jeżeli tylko PAD będzie chciał, to się usunie w cień albo w ogóle się nie pojawi'" - miał napisać.

Wczoraj w nocy udało się powstrzymać Czarnka przed towarzyszeniem prezydentowi w tej trasie. Koniecznie chciał się tam pojawić. Jest też z tym kolejny problem. W PiS pojawiła się koalicja obrońców Czarnka (podobna do tej w obronie Lichockiej). To powoduje, że możemy mieć wysyp takich wypowiedzi w obronie P. Czarnka. Temat zamknęłaby jego rezygnacja ze sztabu. To jedyny kierunek - dodawał Matynia.
bErJukiS

Przypomnijmy, że o cyberataku na skrzynkę pocztową Michała Dworczyka i jego żony mówi się od zeszłego tygodnia. Na Telegramie pojawiają się rozmowy, które rozgrzewają opinię publiczną.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErJukjm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
Donald
miesiąc temu
Najlepszy minister w powojennej Polsce!!!!!
SUWEREN
miesiąc temu
Czarnek to gość bez znaczenia bo nic nie robi co mówi ale nie da sie podważyć prawdy: zboczenia sie leczy a nie reklamuje. To że komuś mózg przesyła złą interpretacje bodzców nie dziwi bo w psychiatrykach mamy napoleonów ,adolfów i sporo świętych ale to się leczy a jak się nie da to ciężka praca fizyczna zawsze pomoże!
Mario
miesiąc temu
„To będzie grzało ludzi” - A po Polsku można?
bErJukjn
E-ka
miesiąc temu
On to na pewno nie jest równy ludziom normalnym!
tlen
miesiąc temu
A PREZES DWA INNE BUTY UBRANE I SPODNIE ZOZMEMLANE TO NORMALNE ZACHOWANIE PREMIERA???TWORKI
POtologia
miesiąc temu
Onet i Bartosz Weglarczyk już prxeprasza za pomówienia. W tych mediach ciągle kłamstwa i pomówienia. Powinny być solidne kary za przekazywanie tych fałszerstw!
Avalon
miesiąc temu
Czarnek i tak niedługo pożegna się z rządem, bo nawet sam PiS ma go dosyć. Zresztą podobno szykuje się rekonstrukcja.
Rydzykowa
miesiąc temu
Czarnkowi marzą się czystki, a może trzeba się przyjrzeć temu panu. Chyba jest na to jakiś paragraf. Z reguły jest tak, że gdy ktoś na kogoś napada, sam ma dużo do ukrycia, żeby odwróci uwagę od swoich problemów i tajemnic.
Myślę
miesiąc temu
Strategia powrotu jeźdźca na...(bez konia)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić