o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ABA
|

Krępująca historia. Bill Gates i jego kolega. Były pracownik ujawnia

45
Podziel się

Bill Gates przyjaźnił się z milionerem i przestępcą seksualnym Jeffreyem Epsteinem, licząc, że dzięki tej znajomości przybliży się do Pokojowej Nagrody Nobla. Tak twierdzi były pracownik Gates Foundatoin, który zdradził szczegóły tej znajomości.

Krępująca historia. Bill Gates i jego kolega. Były pracownik ujawnia
Bill Gates przyjaźnił się z Epsteinem, żeby dostać Nobla? (Getty Images)
bEEIGbnp

Były pracownik Billa Gatesa wyznał, że ten marzył o zdobyciu Pokojowej Nagrody Nobla. Aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie nagrody, zaczął przyjaźnić się z milionerem Jeffreyem Epsteinem.

Przyjaźń Billa Gatesa i Jeffreya Epsteina

Zespół do spraw PR i komunikacji wiedział już wtedy, że Epstein nie ma dobrej reputacji w pewnych kręgach. Pomimo iż spotkania narażały Gatesa i jego dobre imię, nie chciał ich odwoływać. Tłumaczył, że "był to manewr mający na celu zdobycie Pokojowej Nagrody Nobla dla Gatesa".

bEEIGbnr
Już wtedy ludzie wiedzieli, że ten facet [Epstein] nie był aż tak czysty. Gates myślał, że Jeffrey byłby w stanie mu pomóc, że znał odpowiednich ludzi lub jakiś sposób, by przybliżyć go do Pokojowej Nagrody Nobla - powiedział dla DailyBeast anonimy pracownik Gatesa.

Bill Gates po raz pierwszy spotkał się z Epsteinem w 2011 r. w Nowym Jorku. Stało się to trzy lata po tym, jak Epstein przyznał się przed sądem do stręczycielstwa wobec trzynastoletniej dziewczyny. Spędził 13 miesięcy w więzieniu i został wpisany do rejestru przestępców seksualnych.

Obaj rzekomo od razu się polubili i spędzali czas w posiadłości Epsteina, aby omawiać pomysły filantropijne. Spotkaniom zdecydowanie sprzeciwiała się Melinda Gates. Niedawno Bill i Melinda ogłosili, że się rozwodzą po 27 latach małżeństwa.

bEEIGbnx
Zobacz także: Pracownik pod wpływem alkoholu w czasie pracy zdalnej. "W razie wypadku to wyłącza odpowiedzialność pracodawcy"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEIGbnS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(45)
CNNNC
4 miesiące temu
Kto z takim przystaje , takim samym sie staje. Krepujace przyslowie ludowe
Buba
4 miesiące temu
Degenrat
pawel
4 miesiące temu
jemu się pokojowa nagroda należy za pomoc dla biednych dzieci Masajów z południowej Kenii ...żartowałem
bEEIGbnT
Kasia.
4 miesiące temu
Na tej wysepce Epsteina omawiali pomysły filantropijne? Hmmm,a tak oczywiście,a jakby inaczej.
DAN.338
4 miesiące temu
Czyli, to jak zwykle norma, że psycholom z pełną kasą wydaje się, że za pieniądze mogą wszystko ... . Jednak psychopaci muszą sie liczyć z opinią społeczną .... której raczej ... nie można przekupić .... . No to dzięki Bogu .... i komunistom .... hi hi hi
DAN.338
4 miesiące temu
Czyli, to jak zwykle norma, że psycholom z pełną kasą wydaje się, że za pieniądze mogą wszystko ... . Jednak psychopaci muszą sie liczyć z opinią społeczną .... której raczej ... nie można przekupić ....
Ster.
4 miesiące temu
To jest chore mają już dawać Nobla za psychopatyczne wizje depopulacje świata? Pan Gates niby nie wiedział że Epstein to gość posiadający wyspę do uciech notabli z dziećmi i tam ustalali "filantropię" z dziećmi? W jakim celu 20 razy latał na wyspę prezydent pilot twierdzi że tylko 10 razy?
Kasia
4 miesiące temu
Gates nie potrzebuje Nobla on juz ma ale Jobla.
fad
4 miesiące temu
No to Nobla też dostaje się za znajomości. Świat, szczególnie ten koszerny skundlił się niemiłosiernie. Przyjaźń z Epim i przebywanie w jego posesji zawsze oznaczało łajdactwo. W depopulacji powinno się eliminować szczególnie jednostki chore na władzę , pieniądze, tytuły, bez względu na posiadany majątek.
ABC
4 miesiące temu
A ludzie biorą od niego szczepionki, jak ciepłe bułeczki. Dodam , że Gates jest za depopulacją.
Marynarz
4 miesiące temu
Kiedyś słyszałem, że NPN przyznają w Sztokholme. Dobrze,że za marzenia nie zamykają
Gocha
4 miesiące temu
Niezłe nie wiedziałam ze na przyznanie pokojowej nagrody Nobla maja wpływ bandyci seksualni odpowiadający za nierząd dzieci coraz więcej faktów wychodzi na jaw, czego jeszcze dowiemy się o „dobrym wujaszku” od szczepionek i pandemii?
Anna
4 miesiące temu
Przestępcy seksualni istnieją w różnych środowiskach od księży przez milionerów . Mówienie że ten problem dotyczy elit jest kompletną ignorancją.
bEEIGbnL
el.int
4 miesiące temu
Kolejna historia, POTWIERDZAJĄCĄ, że dewiantów seksualnych, lubiących figlować z dziećmi i, tym samym, robić im krzywdę na lata albo na całe dorosłe życie.., jest w świecie: biznesu, pseudoelyt i polytyki, znacznie więcej!!!niż w sferze sacrum. Ale i ze sfery sacrum, i profanum, powinno się przestępców seksualnych karać najdotkliwszymi karami. Tu nie ma o czym dyskutować!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić