Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|

Krępująca historia. Bill Gates i jego kolega. Były pracownik ujawnia

43
Podziel się:

Bill Gates przyjaźnił się z milionerem i przestępcą seksualnym Jeffreyem Epsteinem, licząc, że dzięki tej znajomości przybliży się do Pokojowej Nagrody Nobla. Tak twierdzi były pracownik Gates Foundatoin, który zdradził szczegóły tej znajomości.

Krępująca historia. Bill Gates i jego kolega. Były pracownik ujawnia
Bill Gates przyjaźnił się z Epsteinem, żeby dostać Nobla? (Getty Images)

Były pracownik Billa Gatesa wyznał, że ten marzył o zdobyciu Pokojowej Nagrody Nobla. Aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie nagrody, zaczął przyjaźnić się z milionerem Jeffreyem Epsteinem.

Przyjaźń Billa Gatesa i Jeffreya Epsteina

Zespół do spraw PR i komunikacji wiedział już wtedy, że Epstein nie ma dobrej reputacji w pewnych kręgach. Pomimo iż spotkania narażały Gatesa i jego dobre imię, nie chciał ich odwoływać. Tłumaczył, że "był to manewr mający na celu zdobycie Pokojowej Nagrody Nobla dla Gatesa".

Już wtedy ludzie wiedzieli, że ten facet [Epstein] nie był aż tak czysty. Gates myślał, że Jeffrey byłby w stanie mu pomóc, że znał odpowiednich ludzi lub jakiś sposób, by przybliżyć go do Pokojowej Nagrody Nobla - powiedział dla DailyBeast anonimy pracownik Gatesa.

Bill Gates po raz pierwszy spotkał się z Epsteinem w 2011 r. w Nowym Jorku. Stało się to trzy lata po tym, jak Epstein przyznał się przed sądem do stręczycielstwa wobec trzynastoletniej dziewczyny. Spędził 13 miesięcy w więzieniu i został wpisany do rejestru przestępców seksualnych.

Obaj rzekomo od razu się polubili i spędzali czas w posiadłości Epsteina, aby omawiać pomysły filantropijne. Spotkaniom zdecydowanie sprzeciwiała się Melinda Gates. Niedawno Bill i Melinda ogłosili, że się rozwodzą po 27 latach małżeństwa.

Zobacz także: Pracownik pod wpływem alkoholu w czasie pracy zdalnej. "W razie wypadku to wyłącza odpowiedzialność pracodawcy"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(43)
CNNNC
12 miesięcy temu
Kto z takim przystaje , takim samym sie staje. Krepujace przyslowie ludowe
Buba
12 miesięcy temu
Degenrat
pawel
12 miesięcy temu
jemu się pokojowa nagroda należy za pomoc dla biednych dzieci Masajów z południowej Kenii ...żartowałem
Kasia.
12 miesięcy temu
Na tej wysepce Epsteina omawiali pomysły filantropijne? Hmmm,a tak oczywiście,a jakby inaczej.
DAN.338
12 miesięcy temu
Czyli, to jak zwykle norma, że psycholom z pełną kasą wydaje się, że za pieniądze mogą wszystko ... . Jednak psychopaci muszą sie liczyć z opinią społeczną .... której raczej ... nie można przekupić .... . No to dzięki Bogu .... i komunistom .... hi hi hi
DAN.338
12 miesięcy temu
Czyli, to jak zwykle norma, że psycholom z pełną kasą wydaje się, że za pieniądze mogą wszystko ... . Jednak psychopaci muszą sie liczyć z opinią społeczną .... której raczej ... nie można przekupić ....
Ster.
12 miesięcy temu
To jest chore mają już dawać Nobla za psychopatyczne wizje depopulacje świata? Pan Gates niby nie wiedział że Epstein to gość posiadający wyspę do uciech notabli z dziećmi i tam ustalali "filantropię" z dziećmi? W jakim celu 20 razy latał na wyspę prezydent pilot twierdzi że tylko 10 razy?
fad
12 miesięcy temu
No to Nobla też dostaje się za znajomości. Świat, szczególnie ten koszerny skundlił się niemiłosiernie. Przyjaźń z Epim i przebywanie w jego posesji zawsze oznaczało łajdactwo. W depopulacji powinno się eliminować szczególnie jednostki chore na władzę , pieniądze, tytuły, bez względu na posiadany majątek.
ABC
12 miesięcy temu
A ludzie biorą od niego szczepionki, jak ciepłe bułeczki. Dodam , że Gates jest za depopulacją.
Marynarz
12 miesięcy temu
Kiedyś słyszałem, że NPN przyznają w Sztokholme. Dobrze,że za marzenia nie zamykają
Anna
12 miesięcy temu
Przestępcy seksualni istnieją w różnych środowiskach od księży przez milionerów . Mówienie że ten problem dotyczy elit jest kompletną ignorancją.
el.int
12 miesięcy temu
Kolejna historia, POTWIERDZAJĄCĄ, że dewiantów seksualnych, lubiących figlować z dziećmi i, tym samym, robić im krzywdę na lata albo na całe dorosłe życie.., jest w świecie: biznesu, pseudoelyt i polytyki, znacznie więcej!!!niż w sferze sacrum. Ale i ze sfery sacrum, i profanum, powinno się przestępców seksualnych karać najdotkliwszymi karami. Tu nie ma o czym dyskutować!
pawel
12 miesięcy temu
a w południowej Kenii dzieci Masajów chodzą w podartych ubraniach ...
idogleby
12 miesięcy temu
Taka dziurka miedzy pindlami by mu pasowala.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić