o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ABA
|

Bill i Melinda Gates podzielili już majątek? Wszystko uzgodnili przed rozwodem

3
Podziel się

Bill i Melinda Gates, zanim ogłosili, że się rozwodzą, uzgodnili, jak podzielić swój ogromny majątek. Wszystko zostanie uregulowane umową separacyjną.

Bill i Melinda Gates podzielili już majątek? Wszystko uzgodnili przed rozwodem
Bill i Melinda Gates. (Getty Images)
bErjIrmd

Jak przekazują zagraniczne media, Bill i Melinda Gates jeszcze przed tym, jak ogłosili, że się rozwodzą, uzgodnili, jak podzielą swój majątek. Para miliarderów podpisała umowę separacyjną.

Bill i Melinda Gates rozwodzą się po 27 latach

Bill Gates z majątkiem wycenianym na 146 mld dol. zajmuje czwarte miejsce w rankingu najbogatszych ludzi na świecie. Para nie podpisała intercyzy przed ślubem w 1994, ale podpisała umowę separacyjną, która reguluje wszystkie sprawy majątku.

bErjIrmf

Umowa separacyjna jest prywatnym dokumentem, podpisywanym przez małżeństwo bez udziału sądu. Zawarte są w niej wszystkie kwestie prawne dotyczące małżeństwa, podziału majątku, alimentów czy podziału obowiązków wobec dzieci. Umowę separacyjną podpisuje się najczęściej kiedy para decyduje się na separację, a nie rozwód.

Bill i Melinda Gates opublikowali w poniedziałek na Twitterze oświadczenie, w którym poinformowali o rozwodzie. Pomimo rozstania zamierzają pozostać w przyjaznych stosunkach i kontynuować wspólną pracę na rzecz założonej przez siebie fundacji. TMZ poinformowało, że Melinda Gates występuje jako powódka, a Bill Gates jako pozwany.

bErjIrml
Zobacz także: #dziejesiewtechnologii: Gates ostrzega
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErjIrmG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Goldengecko
3 miesiące temu
Cóż adwokaci nie są zadowoleni
Hmmm
3 miesiące temu
Czy Duduś I żona niemowa też tak zrobili?
A to tajemnic...
3 miesiące temu
Też bym się rozeszła , bo jakże żyć z takim zakręconym facetem . Tylko jak ona da sobie teraz radę gdy podzielili kasę możliwie wg zarobków . Ona takich zarobków z pewnością nie miała .
bErjIrmH
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić