Masz konto w tym banku? Przygotuj się na nocne utrudnienia

6

W nocy z soboty na niedzielę czeka nas zmiana czasu. Przy tej okazji mBank zaplanował przerwę w dostępie do banku. Wiadomo już, z jakimi utrudnieniami będą musieli się zmierzyć klienci tej sieci.

Masz konto w tym banku? Przygotuj się na nocne utrudnienia
Zdjęcie poglądowe (Adobe Stock, TippaPatt)

W nocy z 29 na 30 października wskazówki zegarów przestawimy z godz. 3:00 na 2:00. "Standardowo korzystamy z okazji i w tym czasie zaplanowaliśmy przerwę w dostępie do banku" - informuje mBank na swojej stronie internetowej.

mBank robi przerwę. Oto szczegóły

Klienci mBanku praktycznie w ogóle nie będą mogli korzystać z usług, do których mają swobodny dostęp na co dzień. Przedstawiciele banku poinformowali już, co dokładnie nie będzie działać. Godziny podano dla czasu zimowego:

  • karty

W godzinach 2.00 – 6.00 nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz gotówki z bankomatu oraz nie skorzystasz z wpłatomatu. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 2.00 – 9.00.

  • serwis transakcyjny i aplikacja mobilna

Pomiędzy godziną 2.00 – 9.00 nie zalogujesz się na swoje konto w internecie oraz w aplikacji mobilnej. W godzinach 1.30 – 10.00 nie złożysz żadnego wniosku.

  • mLinia

Podczas przerwy pracownicy nie mają wglądu w twoje dane związane z bankiem, dlatego w tym czasie nie zrealizujesz żadnej operacji.

  • eMakler

30 października w godzinach 2.00 – 6.00 nie skorzystasz z usług maklerskich.

W związku z zaplanowanymi pracami wystosowano apel do klientów. "Prosimy, wszystkie ważne przelewy zleć wcześniej. Sprawdź, jak wiele zrobisz, nie wychodząc z domu" - zachęcono.

Niewątpliwie warto wziąć pod uwagę ten komunikat. Szczególnie mocno powinni się na nim skupić ci, którzy z usług banku chcieliby skorzystać w nocy.

Zobacz także: Sara Boruc o influencerkach: "To nie jest praca"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić