aktualizacja 

McDonald's naprawdę to zrobił. Oto niespodzianka dla dorosłych

56

Hamburglar wraca do McDonald's. Tym razem jednak dostępny będzie tylko dla dorosłych. Figurki będą dołączane do zestawów Happy Meal w amerykańskich restauracjach. Kto wie, może niebawem przyjdzie czas na Polskę?

McDonald's naprawdę to zrobił. Oto niespodzianka dla dorosłych
McDonald's (Pixabay)

Serwis edition.cnn.com donosi, że "Hamburglar wraca do McDonald's". Jest to postać pojawiająca się w reklamach popularnego fast foodu, przyjaźni się z Ronaldem McDonaldem, ale i Birdie. Ten bohater wykreowany przez znaną sieć "pożąda burgerów".

Seria słynnych figurek z Hamburglarem na czele będzie dołączana do nowego Happy Mealu dla dorosłych. Od 3 października amerykańscy klienci będą mogli zamawiać zestawy z kanapką Big Mac lub dziesięcioma McNuggetsami oraz frytkami i napojem.

Zestawy z niespodziankami dla dorosłych to efekt współpracy między marką streetwearową i siecią fast food. Podjęto decyzję, że warto nawiązać do historii i przypomnieć postacie, o których niektórzy już dawno zapomnieli.

Jedzenie będzie serwowane w specjalnym pudełku. Ma ono nawiązywać do Happy Mealów z dawnych czasów.

Nostalgiczna inicjatywa McDonald's

Przedstawiciele McDonald's uznali, że podróż w czasie to sensowny projekt, który warto zaproponować starszym miłośnikom fast foodu.

Decydujemy się na odwołanie do jednego z najbardziej nostalgicznych doświadczeń McDonald's. Nadajemy temu nowy wydźwięk, co jest niezwykle istotne dla naszych dorosłych fanów - podkreślił Tariq Hassan, szef biura marketingu i obsługi klienta McDonald's w USA, cytowany w oficjalnym komunikacie.

Happy Meale z zabawką dla dorosłych to rozwiązanie, które może budzić zaskoczenie. Wszystko za sprawą tego, że co do zasady takie zestawy są kojarzone wyłącznie z dziećmi. Część z nich wręcz uwielbia Happy Meale.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Łukasz Jemioł tłumaczy ceny w swoim butiku
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić