Kochanka Królikowskiego w tarapatach. Została wyrzucona z pracy!

63

Antek Królikowski bardzo szybko rozstał się z Joanną Opozdą - doszło do tego zaledwie kilka miesięcy po ślubie. Obecnie aktor kroczy u boku prawniczki Izabeli. Okazuje się, że kobieta przeżywa trudny okres.

Kochanka Królikowskiego w tarapatach. Została wyrzucona z pracy!
Antoni Królikowski (AKPA)

O Antku Królikowskim w ostatnich miesiącach było niezwykle głośno. Głównym powodem było oczywiście rozstanie z Joanną Opozdą. Rozpad związku i towarzyszące temu okoliczności bardzo mocno wpłynęły na życie aktora.

Podobnie zresztą jak zaangażowanie Antka w promocję walki sobowtórów Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Skandale doprowadziły do tego, że Królikowski został usunięty z dwóch seriali Polsatu. Teraz okazuje się, że jego los podzieliła prawniczka Izabela...

Od dawna mam zawodowe cele, które mogę spełnić. Będę je realizował z Izą, która przez to medialne zamieszanie związane z publikacją fałszywych wiadomości również musi szukać nowej pracy - podkrelił Antek w rozmowie z Party.

Do zwolnienia Izabeli prawdopodobnie doprowadziły ujawnione screeny prywatnych wiadomości Izabeli do Antoniego. "Powiedz jej [Joannie Opoździe - przyp. red. ], że pracuję w dużej kancelarii i nie muszę się bać o klientów. I jak będzie trzeba, postawimy ku**a do pionu cały team, ale ją zniszczę" - można przeczytać w wiadomości, którą pokazała światu Joanna Opozda.

Kiedy to czytałam, byłam w 9. miesiącu ciąży. Z wiadomościami Izy poszłam na policję - zaznaczała Opozda.

Królikowski przedstawił swoją wersję. Zapewniał, że te wiadomości są nieprawdziwe i zostały sfabrykowane przez jego żonę.

Tak Antek Królikowski nazywa swoją partnerkę

Antek jest absolutnie zachwycony ukochaną. Kto wie, może właśnie z tą kobietą zdoła stworzyć solidny związek.

Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. (...) Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej - powiedział aktor, cytowany przez Party.
Zobacz także: Księża dla zysku rozpijali polskich chłopów. Tak mamili "świętą gorzałką"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić