McDonald's reaguje na luzowanie ograniczeń. Wielkie zmiany!

0

McDonald's chce znacząco zwiększyć liczbę pracowników. Na razie chodzi tylko o Wielką Brytanię i Irlandię. To reakcja na znoszenie ograniczeń wprowadzonych w obliczu pandemii koronawirusa.

McDonald's reaguje na luzowanie ograniczeń. Wielkie zmiany!
McDonald's (Getty Images)

McDonald's chce zatrudnić 20 tysięcy pracowników na Wyspach Brytyjskich. Takie informacje podaje Reuters, powołując się na "Financial Times".

To pokłosie luzowania ograniczeń. Znoszenie restrykcji pozwala lokalom gastronomicznym na obsługę większej liczby klientów.

McDonald's mocno się zmienia

Popularna sieć myśli nie tylko o rozszerzeniu liczby zatrudnionych. Rozważane jest również m.in. odświeżenie lokali, a także dodanie opcji "Grab&Go" w niektórych placówkach.

McDonald's. Jak działa w Polsce?

McDonald's cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Polaków. Wiele osób mocno narzekało na to, że jeszcze jakiś czas temu nie było możliwości spożywania posiłków na miejscu.

Teraz jest już inaczej. Zgodnie z przepisami, można zajmować zarówno miejsca wewnątrz lokali amerykańskiej sieci, jak i na zewnątrz. Warto jednak mieć na uwadze to, że niektóre stoliki są wyłączone z użytku.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić