o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

McDonald's reaguje na luzowanie ograniczeń. Wielkie zmiany!

0
Podziel się

McDonald's chce znacząco zwiększyć liczbę pracowników. Na razie chodzi tylko o Wielką Brytanię i Irlandię. To reakcja na znoszenie ograniczeń wprowadzonych w obliczu pandemii koronawirusa.

McDonald's reaguje na luzowanie ograniczeń. Wielkie zmiany!
McDonald's (Getty Images)
bEqZzLXF

McDonald's chce zatrudnić 20 tysięcy pracowników na Wyspach Brytyjskich. Takie informacje podaje Reuters, powołując się na "Financial Times".

To pokłosie luzowania ograniczeń. Znoszenie restrykcji pozwala lokalom gastronomicznym na obsługę większej liczby klientów.

bEqZzLXH

McDonald's mocno się zmienia

Popularna sieć myśli nie tylko o rozszerzeniu liczby zatrudnionych. Rozważane jest również m.in. odświeżenie lokali, a także dodanie opcji "Grab&Go" w niektórych placówkach.

McDonald's. Jak działa w Polsce?

McDonald's cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Polaków. Wiele osób mocno narzekało na to, że jeszcze jakiś czas temu nie było możliwości spożywania posiłków na miejscu.

bEqZzLXN

Teraz jest już inaczej. Zgodnie z przepisami, można zajmować zarówno miejsca wewnątrz lokali amerykańskiej sieci, jak i na zewnątrz. Warto jednak mieć na uwadze to, że niektóre stoliki są wyłączone z użytku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEqZzLYi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić