Rodzice dorobili się jej kosztem. Tak dziś wygląda słynna dziecięca miss

258

Eden Wood zaczęła robić karierę w wieku... dwóch lat. W ciągu kilku lat swojej dziecięcej kariery zdobyła ponad 300 tytułów miss. Dziś ma 15 lat, ale nadal pozostaje w świecie show-biznesu.

Rodzice dorobili się jej kosztem. Tak dziś wygląda słynna dziecięca miss
Eden Woods (Getty Images, Getty Images)

Eden Wood zaczęła brać udział w konkursach piękności jako mała dziewczynka. Pierwszy raz na scenie wystąpiła, mając niespełna 2 latka. Zdobyła międzynarodową popularność dzięki występom w programie "Tiara & Toddlers". Widzowie mogli podglądać zmagania małych miss, które realizowały często chore ambicje swoich rodziców.

Dziewczynka była śliczna, urocza, przebojowa i nie bała się kamer. Marzyła, by zostać królewną, a jej rodzice, Mickie i Mike, robili wszystko, by spełnić marzenia ukochanej córki. Nie chodziło jednak o to, by dziewczynka jedynie przeszła się po wybiegu w sukience z falbanką i posłała rozbrajający uśmiech w stronę jury. Zgłoszenie się do konkursu oznaczało zgodę na wzięcie udziału w prawdziwych igrzyskach blichtru i kiczu. Każda dziewczynka, która chciała mieć jakiekolwiek szanse na szarfę i uznanie w oczach srogich jurorów, musiała przejść metamorfozę. Wizyta w solarium, u fryzjera i manicurzystki to dopiero początek. Sporą część czasu i pieniędzy pochłaniał także dobór odpowiedniej kreacji.

- Prawdopodobnie wydaliśmy od 150 do 175 tys. dolarów. Może trochę przesadziliśmy, ale to przecież nasza mała, ukochana córeczka. Nie obchodzi mnie, co myślą o tym inni. Wiem, że z perspektywy, w której prezentuje się nas w programie, wyglądamy na szaleńców. Ale wcale tak nie jest. Poza tym, w jej garderobie nie ma nic niestosownego - tłumaczył w jednym z wywiadów ojciec Eden.

Za to kolejne tytuły i występy Eden przyniosły państwu Wood miliony na koncie. Córeczka niejako stała się ich maszynką do zarabiania pieniędzy. Nie miała normalnego, beztroskiego dzieciństwa, jak jej rówieśnicy.

Tak wygląda dziś

Eden po raz ostatni pojawiła się w konkursie piękności w 2011 roku. Jednak nie zniknęła z show-biznesu. Razem ze swoją mamą prowadzi popularny reality show "Eden’s World", w którym pomagają dzieciom i młodzieży robić pierwsze kroki w wymagającym świecie show-biznesu.

Popularna miss na dziś 15 lat. Chętnie pokazuje swoje codzienne życie na Instagramie, wrzucając mnóstwo zdjęć:

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Anna Powierza wspomina ciężkie chwile w pandemii
Autor: JPK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić