o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JPK
|

Rodzice dorobili się jej kosztem. Tak dziś wygląda słynna dziecięca miss

177
Podziel się

Eden Wood zaczęła robić karierę w wieku... dwóch lat. W ciągu kilku lat swojej dziecięcej kariery zdobyła ponad 300 tytułów miss. Dziś ma 15 lat, ale nadal pozostaje w świecie show-biznesu.

Rodzice dorobili się jej kosztem. Tak dziś wygląda słynna dziecięca miss
Eden Woods (Getty Images, Getty Images)
bEsggNdx

Eden Wood zaczęła brać udział w konkursach piękności jako mała dziewczynka. Pierwszy raz na scenie wystąpiła, mając niespełna 2 latka. Zdobyła międzynarodową popularność dzięki występom w programie "Tiara & Toddlers". Widzowie mogli podglądać zmagania małych miss, które realizowały często chore ambicje swoich rodziców.

Dziewczynka była śliczna, urocza, przebojowa i nie bała się kamer. Marzyła, by zostać królewną, a jej rodzice, Mickie i Mike, robili wszystko, by spełnić marzenia ukochanej córki. Nie chodziło jednak o to, by dziewczynka jedynie przeszła się po wybiegu w sukience z falbanką i posłała rozbrajający uśmiech w stronę jury. Zgłoszenie się do konkursu oznaczało zgodę na wzięcie udziału w prawdziwych igrzyskach blichtru i kiczu. Każda dziewczynka, która chciała mieć jakiekolwiek szanse na szarfę i uznanie w oczach srogich jurorów, musiała przejść metamorfozę. Wizyta w solarium, u fryzjera i manicurzystki to dopiero początek. Sporą część czasu i pieniędzy pochłaniał także dobór odpowiedniej kreacji.

bEsggNdz

- Prawdopodobnie wydaliśmy od 150 do 175 tys. dolarów. Może trochę przesadziliśmy, ale to przecież nasza mała, ukochana córeczka. Nie obchodzi mnie, co myślą o tym inni. Wiem, że z perspektywy, w której prezentuje się nas w programie, wyglądamy na szaleńców. Ale wcale tak nie jest. Poza tym, w jej garderobie nie ma nic niestosownego - tłumaczył w jednym z wywiadów ojciec Eden.

Za to kolejne tytuły i występy Eden przyniosły państwu Wood miliony na koncie. Córeczka niejako stała się ich maszynką do zarabiania pieniędzy. Nie miała normalnego, beztroskiego dzieciństwa, jak jej rówieśnicy.

Tak wygląda dziś

Eden po raz ostatni pojawiła się w konkursie piękności w 2011 roku. Jednak nie zniknęła z show-biznesu. Razem ze swoją mamą prowadzi popularny reality show "Eden’s World", w którym pomagają dzieciom i młodzieży robić pierwsze kroki w wymagającym świecie show-biznesu.

bEsggNdF

Popularna miss na dziś 15 lat. Chętnie pokazuje swoje codzienne życie na Instagramie, wrzucając mnóstwo zdjęć:

bEsggNdG
Zobacz także: Anna Powierza wspomina ciężkie chwile w pandemii
bEsggNea
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(177)
Owbdisbkcbw
miesiąc temu
Ja myślałam, że jest pełnoletnia, a tu nagle po komentarzach dowiedziałam się o jej wieku xD (nie czytałam tego artykułu, bo mi się nie chce i tylko byłam ciekawa zdjęć)
Agami
miesiąc temu
Puste oczy i zero uśmiechu, szkoda mi tego dziecka.
🤣🤣🤣
miesiąc temu
Piętnastolatki:dodają sobie 15 lat Trzydziestolatki:odejmują sobie 15 lat
bEsggNeb
fakt
miesiąc temu
Co? 15?. Wygląda na co najmniej..... 35 lat.
Jaśmina
miesiąc temu
Jeju.To nie jest OK.Ona wygląda na o wiele starszą.Kicz, kicz i niespełnione ambicję rodziców.
BUREK
miesiąc temu
taka sobie przygrubawa malolata jakich wiele na ulicach
Ojej ..
miesiąc temu
"dzięki występom w programie "Tiara & Toddlers"." Jakiego? Ojej...
ala
miesiąc temu
15? To co to będzie za 15?
Pawel
miesiąc temu
Ma potencjał na bardzo młodą samotną matke
smutne
miesiąc temu
plastik jest fantastik
KRYTYK
miesiąc temu
Maly koszmarek..!!
polo
miesiąc temu
Chłopaki się już cieszą.
Opinia
miesiąc temu
Fajna MILF
bEsggNdT
Mała Mi
miesiąc temu
Jest ładna ale o ile ma 15 lat to na tyle nie wygląda i tyle bym jej nie dała. To przykre ze dzisiejsze nastolatki tak bardzo chca wyglądać na dorosłe zamiast się cieszyć swoim pięknym okresem wieku
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić