Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
KRWL
|

Miała być promocja Polskiego Ładu. Jest bubel i pusta strona

41
Podziel się:

Miał być promujący Polski Ład sieciowy kalkulator. Niestety drugi dzień z rzędu strona się po prostu nie otwiera. Powodem ma być wielkie zainteresowanie stroną, które przerosło oczekiwania Ministerstwa Finansów. Miała być promocja zmian podatkowych, a mamy pokaz informatycznej fuszerki.

Miała być promocja Polskiego Ładu. Jest bubel i pusta strona
Polski Ład to ważny projekt rządu Mateusza Morawieckiego (KPRM)

Ministerstwo Finansów pochwaliło się nowym portalem, który pomoże wyliczyć korzyści z Polskiego Ładu. Od momentu, w którym ministerstwo poinformowało o swoim kalkulatorze wiecejwportfelach.gov.pl (a było to wczoraj, 20.12.), próbujemy w redakcji sprawdzić, czy zyskamy na Polskim Ładzie, czy też stracimy. Niestety portal… nie działa.

Sprawdzaliśmy jego działanie na komputerach w Warszawie, Wrocławiu i w Olsztynie. Sprawdzaliśmy też na kilku telefonach komórkowych w różnych sieciach i działających na różnych systemach operacyjnych. Niestety strona cały czas nie działa.

Zapytaliśmy Ministerstwo Finansów skąd problemy techniczne i kiedy zostaną usunięte. Okazuje się, że jak to bywa w takich przypadkach, winny tej sytuacji jest wielki sukces rządowego kalkulatora.

Strona uzyskała historycznie najwyższe poziomy zainteresowania. Popularność serwisu spowodowała tymczasowe przeciążenie systemu. Pilne prace nad zwiększeniem zasobów trwają i niebawem będą mogli Państwo korzystać z serwisu bez żadnych przeszkód – czytamy w odpowiedzi sztabu prasowego MF.
Zobacz także: Semeniuk na prezydenta Warszawy? "Wypełnię każde zadanie"

Dopytaliśmy, jak można mówić o historycznym zainteresowaniu, skoro informacja o stronie została wypuszczona przez agencje prasowe wczoraj i od tego czasu wiecejwportfelach.gov.pl po prostu się nie otwiera. Na to pytanie odpowiedzi niestety nie otrzymaliśmy. Dopytaliśmy też, na jaki ruch przygotowane były serwery, na których postawiona jest ta strona. Na razie kalkulator jest raczej informatycznym bublem. Nawet w przypadku premiery GTA Online lata temu serwery nie miały takich problemów jak w przypadku startu rządowej strony wiecejwportfelach.gov.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(41)
AGGGGG
miesiąc temu
Cały PIS to jeden wielki bubel.
marek
miesiąc temu
Cały ten Rząd to bubel.
EUropejczyk
miesiąc temu
A gdzie zaginął kupiony od Amerykanina jacht NARODOWY, na którym zabawiały się jakieś gnojki za nasze pieniądze . Podobno ROZSŁAWIALI POLSKĘ. Gdzie ten nasz NARODOWY JACHT?
Złośliwy
miesiąc temu
Ehe - jaki Ład taka jego strona www :D
ZjadliwySzyde...
miesiąc temu
Uwaga - nadciąga Nowy Wspaniały Świat - wszyscy będziemy mieć od nowego roku tylko lepiej...:D
EUropejczyk
miesiąc temu
A gdzie mamy NARODOWY JACHT DLA SWOJAKÓW? Kupiony dla promocji Polski ZNIKNĄŁ (czyżby KATAJĄCY HOLENDER).
BaBa
miesiąc temu
Jak dług jeszcze ciemnota będzie mamiona oszustwami? Kto upoważnił tych panów na zmianę ustroju w Polsce wprowadzając następną utopię komunistycznego zniewolenia?
Anna
miesiąc temu
Pracowałam 44 lata i teraz mają mi obniżyć emeryturę -to czy to jest sprawiedliwe uważam to jest polski nieład !!
ha ha ha
miesiąc temu
strona działa poprawnie korzyści z pisowskiego łądu nie ma nikt
Chyba zarażli...
miesiąc temu
Gdzie te Narodowe programy , bo na razie to PiS cy obławiaja się na powstałych dla nich funduszach
Może czas się...
miesiąc temu
Bubel NieŁadu , kolejna furtka do wyłudzenia kasy przez Tłuste Koty poprzez fundacje. Za to zapłacę emeryci i pracujący.
olik
miesiąc temu
Tak to działa jak wszystko w PiS-ie. Tylko nos pinokia niezawodnie rośnie i rośnie.
Obecny
miesiąc temu
A przecież slyszałem, w wypowiedzi Winnickiego, że kraje które należą do Unii są zadłużone i biedują. Więc nasza kasa nam starczy.
Obecny
miesiąc temu
Nic się nie stało. Obejdziemy się bez kasy jak do tej pory. Dzięki naszej kasie będziemy lepiej prosperować. Nauczymy się oszczędzać. Skończymy z rozdawnictwem i kradzieżą. A jak nie będzie kasy na drogi to do furmanek powrócimy i do rikszy i do malucha, który wszystkie drogi wydobrucha. Ostatnio tylko szłyszę, że dzięki polskiej kasie wszystko mamy, więc po co UE.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić