Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Niedziele handlowe. Czy zrobię zakupy 29 sierpnia w ostatnią niedzielę wakacji?

38
Podziel się

Czy 29 sierpnia obowiązuje zakaz handlu? Gdzie zrobić zakupy w tę niedzielę? Czy dzisiaj wypada niedziela handlowa? Tłumaczymy, do jakich sklepów można się wybrać w ostatnią niedzielę sierpnia.

Niedziele handlowe. Czy zrobię zakupy 29 sierpnia w ostatnią niedzielę wakacji?
Niedziele handlowe. Czy 29 sierpnia to niedziela handlowa? (Getty Images)
bEJzivEB

Zakaz handlu jest kontrowersyjnym wątkiem. W tym roku obowiązuje on w zdecydowaną większość niedziel. Szefostwa poszczególnych sieci stosują jednak różne sztuczki, które pozwalają na działalność siedem dni w tygodniu.

29 sierpnia obchodzenie przepisów nie będzie potrzebne. Tego dnia wypada bowiem niedziela handlowa. Jest to równoznaczne z tym, że dzisiaj możemy zrobić zakupy praktycznie we wszystkich sklepach.

bEJzivED

Dziś otwarte są chociażby popularne dyskonty - Biedronka, Lidl, Carrefour oraz Kaufland. Oczywiście funkcjonować będą też te mniejsze sklepy, jak i punkty o innych profilach.

Niedziele handlowe - kalendarz

31 stycznia 2021 r.,

28 marca 2021 r.,

25 kwietnia 2021 r.,

27 czerwca 2021 r.,

29 sierpnia 2021 r.,

12 grudnia 2021 r.,

19 grudnia 2021 r.

Podczas zakupów należy pamiętać o bezpieczeństwie swoim i innych. Przypominamy, że w sklepach nadal trzeba zasłaniać twarz, a ponadto warto dezynfekować dłonie.

bEJzivEJ
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJzivFe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(38)
Anonim
2 miesiące temu
Ludzie, radujmy się wszyscy, albowiem święty jest dziś dzień. Handlowa niedziela jest dziś, idźcie więc i kupujcie, bo ja, El Jaro Kaczo tak mówię!
Anonim Gall
2 miesiące temu
Nie zasłaniajcie się brakiem czasu w tygodniu. Jeśli ktoś spędza niedzielę łażąc z rodziną po galeriach to znaczy najwyraźniej, że nie ma pomysłu jak spędzić czas z bliskimi...
Anonim Gall
2 miesiące temu
Przestańcie szczuć. Ja uważam, że niedziela powinna być wolna. Szmatławy portal napisze wszystko co każe mu niemiecki pan byle tylko kasa leciała a Polak głupi niech zasuwa 24/7! Niemcy sami mają weekend od 13. 00 w piątek!!!
bEJzivFf
Żigolo
2 miesiące temu
Ja nie czekałem.
Joa
2 miesiące temu
Ludziom się w "dupach" poprzewracało jak chcą robić zakupy w niedzielę to zapraszam ,niech się zatrudnią i zobaczą czym to pachnie,pracując w niedzielę nic z tego nie mam ani wyższej stawki ani premii,a głównie kupują alkohol od samego rana-takie mamy społeczeństwo😋
Gaja
2 miesiące temu
Zrobiłam zakupy i jest oki.
handlarz
2 miesiące temu
dla tych co kupują w niedziele to zrobić i pracujące niedziele nich zpieprzają najpierw do pracy a pózniej na zakupy skoro sie im nudzi he he he ja tam w niedziele odpoczywam
Zenon z Kiton...
2 miesiące temu
,,Szefostwa poszczególnych sieci stosują jednak różne sztuczki, które pozwalają na działalność siedem dni w tygodniu. '' A może tak szefostwo usiądzie w niedzielę na kasie albo na halę sprzedaży dwigać ciężkie kartony lub skrzynki z owocami ? To samo urzędnicy w soboty już nie pracują więc mogliby iść do pracy do marketu.... Nie da rady bo oni się przepracują po 1 niedzieli i pójdą na L-4... Ludzie niedziela jest po to żeby odpocząć z rodziną po całym 6-dniowym tygodniu pracy !!!
ok0
2 miesiące temu
Niedziele handlowe, nie o takie niedziele walczyli w latach 80- tych . Dajcie odpocząć handlowcom
Zielony
2 miesiące temu
Nie ma kotletów trawy.Mięso należy w poniedziałki zlikwidować ze stołówek.
jon
2 miesiące temu
nie można normalnie napisać? że handlowa
Olka
2 miesiące temu
Pomału aczkolwiek wytrwale chciwość nas zżera. Najpierw strzelano do tych, którzy chcieli krócej pracować. Ginęli na ulicach na bruku ci, co nie chcieli pracować za nędzne grosze po 12 godzin przez 6 dni w tygodniu. Latami pracowano w soboty. Ileż to było problemów z wolnymi sobotami.. państwo miało upaść przez wprowadzenie wolnych sobót. Wrzask od morza do Tatr! Teraz oszołomy każą harować od świtu do nocy, bo są wieczni? Wiecznie zdrowi i młodzi? Czy tylko chciwi?
Wujek dobra r...
2 miesiące temu
Ile to można jeść (konsumować)? A polaczki tyle mają kasy i nie wydają ajwaj.
bEJzivEX
Amen
2 miesiące temu
A największa sieć super i mega marketów prowadzonych przez polskojęzycznych obcokrajowców działa w niedzielę na zwiększonych obrotach licząc krociowe zyski z braku konkurencji.Tak Krk z główną siedziba w Watykanie ma się w$paniale.Ich nie dotyczą żadne restrykcje.Ich hitowym produktem spożywczym są słynne wafelki sprzedawane za ciężkie pieniądze przez pracownika pod wpływem alkoholu(im wolno,takie maja przepisy wewnętrzne)Ponadto można wysłuchać tam bajek,klechd opowiadanych dramatycznym tonem przez wodzireja o dawno minionych bóstwach(raj dla uszu dziecięcych)Tak się prowaezi interes w Wolsce.Ale warunkiem jest przynależność do elit wolskich czyli najlepszej bo birecikowej zmiany.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić