Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Niedziele handlowe. Czy zrobię zakupy 29 sierpnia w ostatnią niedzielę wakacji?

38
Podziel się:

Czy 29 sierpnia obowiązuje zakaz handlu? Gdzie zrobić zakupy w tę niedzielę? Czy dzisiaj wypada niedziela handlowa? Tłumaczymy, do jakich sklepów można się wybrać w ostatnią niedzielę sierpnia.

Niedziele handlowe. Czy zrobię zakupy 29 sierpnia w ostatnią niedzielę wakacji?
Niedziele handlowe. Czy 29 sierpnia to niedziela handlowa? (Getty Images)

Zakaz handlu jest kontrowersyjnym wątkiem. W tym roku obowiązuje on w zdecydowaną większość niedziel. Szefostwa poszczególnych sieci stosują jednak różne sztuczki, które pozwalają na działalność siedem dni w tygodniu.

29 sierpnia obchodzenie przepisów nie będzie potrzebne. Tego dnia wypada bowiem niedziela handlowa. Jest to równoznaczne z tym, że dzisiaj możemy zrobić zakupy praktycznie we wszystkich sklepach.

Dziś otwarte są chociażby popularne dyskonty - Biedronka, Lidl, Carrefour oraz Kaufland. Oczywiście funkcjonować będą też te mniejsze sklepy, jak i punkty o innych profilach.

Niedziele handlowe - kalendarz

31 stycznia 2021 r.,

28 marca 2021 r.,

25 kwietnia 2021 r.,

27 czerwca 2021 r.,

29 sierpnia 2021 r.,

12 grudnia 2021 r.,

19 grudnia 2021 r.

Podczas zakupów należy pamiętać o bezpieczeństwie swoim i innych. Przypominamy, że w sklepach nadal trzeba zasłaniać twarz, a ponadto warto dezynfekować dłonie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(38)
Anonim
rok temu
Ludzie, radujmy się wszyscy, albowiem święty jest dziś dzień. Handlowa niedziela jest dziś, idźcie więc i kupujcie, bo ja, El Jaro Kaczo tak mówię!
Anonim Gall
rok temu
Nie zasłaniajcie się brakiem czasu w tygodniu. Jeśli ktoś spędza niedzielę łażąc z rodziną po galeriach to znaczy najwyraźniej, że nie ma pomysłu jak spędzić czas z bliskimi...
Anonim Gall
rok temu
Przestańcie szczuć. Ja uważam, że niedziela powinna być wolna. Szmatławy portal napisze wszystko co każe mu niemiecki pan byle tylko kasa leciała a Polak głupi niech zasuwa 24/7! Niemcy sami mają weekend od 13. 00 w piątek!!!
Żigolo
rok temu
Ja nie czekałem.
Joa
rok temu
Ludziom się w "dupach" poprzewracało jak chcą robić zakupy w niedzielę to zapraszam ,niech się zatrudnią i zobaczą czym to pachnie,pracując w niedzielę nic z tego nie mam ani wyższej stawki ani premii,a głównie kupują alkohol od samego rana-takie mamy społeczeństwo😋
Gaja
rok temu
Zrobiłam zakupy i jest oki.
handlarz
rok temu
dla tych co kupują w niedziele to zrobić i pracujące niedziele nich zpieprzają najpierw do pracy a pózniej na zakupy skoro sie im nudzi he he he ja tam w niedziele odpoczywam
Zenon z Kiton...
rok temu
,,Szefostwa poszczególnych sieci stosują jednak różne sztuczki, które pozwalają na działalność siedem dni w tygodniu. '' A może tak szefostwo usiądzie w niedzielę na kasie albo na halę sprzedaży dwigać ciężkie kartony lub skrzynki z owocami ? To samo urzędnicy w soboty już nie pracują więc mogliby iść do pracy do marketu.... Nie da rady bo oni się przepracują po 1 niedzieli i pójdą na L-4... Ludzie niedziela jest po to żeby odpocząć z rodziną po całym 6-dniowym tygodniu pracy !!!
ok0
rok temu
Niedziele handlowe, nie o takie niedziele walczyli w latach 80- tych . Dajcie odpocząć handlowcom
Zielony
rok temu
Nie ma kotletów trawy.Mięso należy w poniedziałki zlikwidować ze stołówek.
jon
rok temu
nie można normalnie napisać? że handlowa
Olka
rok temu
Pomału aczkolwiek wytrwale chciwość nas zżera. Najpierw strzelano do tych, którzy chcieli krócej pracować. Ginęli na ulicach na bruku ci, co nie chcieli pracować za nędzne grosze po 12 godzin przez 6 dni w tygodniu. Latami pracowano w soboty. Ileż to było problemów z wolnymi sobotami.. państwo miało upaść przez wprowadzenie wolnych sobót. Wrzask od morza do Tatr! Teraz oszołomy każą harować od świtu do nocy, bo są wieczni? Wiecznie zdrowi i młodzi? Czy tylko chciwi?
Wujek dobra r...
rok temu
Ile to można jeść (konsumować)? A polaczki tyle mają kasy i nie wydają ajwaj.
Amen
rok temu
A największa sieć super i mega marketów prowadzonych przez polskojęzycznych obcokrajowców działa w niedzielę na zwiększonych obrotach licząc krociowe zyski z braku konkurencji.Tak Krk z główną siedziba w Watykanie ma się w$paniale.Ich nie dotyczą żadne restrykcje.Ich hitowym produktem spożywczym są słynne wafelki sprzedawane za ciężkie pieniądze przez pracownika pod wpływem alkoholu(im wolno,takie maja przepisy wewnętrzne)Ponadto można wysłuchać tam bajek,klechd opowiadanych dramatycznym tonem przez wodzireja o dawno minionych bóstwach(raj dla uszu dziecięcych)Tak się prowaezi interes w Wolsce.Ale warunkiem jest przynależność do elit wolskich czyli najlepszej bo birecikowej zmiany.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić