Nawałnice przeszły nad Polską. Galeria handlowa zalana, komunikat dla klientów

3

Gwałtowne burze z ulewami przeszły nad Polską. W wielu miejscach wichura pozrywała dachy, powyrywała drzewa. Podtopione są piwnice, ale i galerie handlowe. Jedna z galerii w Toruniu musiała zamknąć parking, który wcześniej został zalany w wyniku ulewy.

Nawałnice przeszły nad Polską. Galeria handlowa zalana, komunikat dla klientów
Ruchome schody w galerii prowadziły we wtorek pod wodę (YouTube)

Gwałtowne wyładowania atmosferyczne we wtorek były odczuwalne w całej Polsce. Ucierpiało wiele gospodarstw domowych i rolnych, ale konsekwencje ulewy dopadły także galerię handlową Atrium Copernicus w Toruniu.

W internecie już we wtorek pojawiały się nagrania klientów galerii pokazujące zalany parking. Woda przedostawała się już na ruchome schody prowadzące do pasaży handlowych.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Szanowni Państwo, informujemy, iż wejście na parking podziemny znajdujący się przy Rotundzie obok Punktu Informacyjnego będzie tymczasowo nieczynne do czasu naprawy uszkodzeń. Za utrudnienia przepraszamy - czytamy w komunikacie Atrium Copernicus.
Zobacz także: Planujesz remont? Na ekipę możesz czekać nawet rok

Parking został zalany w wyniku ulewy, problemy z wydostaniem się z galerii miała część klientów. Z pomocą musieli ruszyć strażacy. Galeria informuje, że nikomu nic się nie stało, a strażakom dziękuje za wsparcie.

Dziękujemy bardzo za wczorajszą pomoc służbom Straży Pożarnej, na którą zawsze możemy liczyć w trudnych sytuacjach. Dzięki sprawnemu działaniu nasze centrum jest bezpieczne i nadal otwarte. Przez ulewny deszcz we wtorek 22 czerwca została zalana część parkingu podziemnego. Przepraszamy za utrudnienia i niedogodności - czytamy w komunikacie centrum handlowego.
Jednocześnie informujemy, że wszyscy nasi klienci, którzy zostali zablokowani w centrum wskutek złych warunków atmosferycznych wyjechali z parkingu bez uszczerbku - dodano.
Autor: OPM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić