Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BOB
|

Niedziela handlowa. Czy 26 września sklepy będą otwarte?

5
Podziel się

W tym roku czekają nas jeszcze tylko dwie niedziele, które nie będą objęte zakazem handlu. W których sklepach zrobisz zakupy 26 września?

Niedziela handlowa. Czy 26 września sklepy będą otwarte?
Które sklepy są otwarte 26 września? (money.pl, Rafał Parczewski)
bETivzFh

Za nami już większość niedziel handlowych w 2021 roku. Zostały jeszcze tylko dwie, ale bez żadnego problemu zrobimy zakupy dopiero... w grudniu. Dokładnie 12 i 19 grudnia wszystkie sklepy będą otwarte.

Czy 26 września jest niedziela handlowa?

To oznacza, że w najbliższą niedzielę 26 września będzie obowiązywać zakaz handlu. To jednak nie oznacza, że wszystkie sklepy będą zamknięte. Wiele dużych sieci wykorzystało lukę w przepisach i zamieniło się w placówki pocztowe.

bETivzFj

Biedronka, Lidl, Kaufland, Aldi, Netto - te popularne markety będą otwarte w niedzielę. Pamiętać jednak należy, że tylko wybrane placówki będą normalnie funkcjonować. Na stronach tych sieci są pełne wykazy sklepów, które obeszły zakaz handlu.

Otwarte będą także m.in. piekarnie, kawiarnie, restauracje, czy kioski. Także małe sklepy osiedlowe i Żabki mogą być otwarte, jeżeli klientów obsługuje właściciel.

bETivzFp
Zobacz także: Koniec obchodzenia zakazu handlu w niedzielę. "Myślę, że prezydent to podpisze"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETivzFK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
ździś
2 miesiące temu
U nas w sobotę i w niedzielę poczta nie czynna.
spadać na drz...
2 miesiące temu
Bojkot czeskiego piwa i czeskich artykułów, donosicielom mówimy NIE !!!
Grzybek
2 miesiące temu
Nie długo to wszystkie niedzielę handlowe będą otwarte bo nawet z wychodka zrobią pocztę.
bETivzFL
XDDXD
2 miesiące temu
Niedziele niehandlowe jak i handlowe stają się mitem. Bynajmniej u mnie w mieście. Biedronka, kaufland przekształciły się w placówki pocztowe i sklepy są czynne. Czekam na zalatanie tej dziury w przepisach. Najbardziej na tym stracą żabki. Przez zachlannosc wielkich sklepów. Czy serio aż tak bardzo boli ich 4 dni postoju? Czemu w Niemczech tak nie walczą?
Twój Nick
2 miesiące temu
dramat, komedia, pięknie jest, każdy jest kowalem swojego losu, Twoje myśli i emocje tworzą Twoją rzeczywistość, odepnij się od matrixa, zacznij żyć
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić