Only Fans nie dla Rosjan. To koniec obsługiwania rosyjskich twórców

Only Fans wyprowadziło potężny cios w rosyjskich twórców. Platforma poinformowała o tymczasowym zawieszeniu kont, w ramach których płatności otrzymywano w Rosji.

Only Fans nie dla Rosjan. To koniec obsługiwania rosyjskich twórców
Jedna z rosyjskich modelek Only Fans (Instagram)

Rosyjscy twórcy Only Fans borykali się z problemami od początku wojny. W związku z nieuzasadnioną inwazją wojsk Władimira Putina na Ukrainę pod koniec lutego czasowo zablokowano twórcom z Rosji możliwość otrzymywania płatności na platformie. Było to spowodowane sankcjami, które świat nałożył na ten kraj.

Po upływie niespełna dwóch miesięcy od rozpoczęcia wojny Only Fans wyciągnęło dalsze konsekwencje. 21 kwietnia przedstawiciele platformy poinformowali, że właśnie z powodu ataku na Ukrainę nie będzie dłużej obsługiwać rosyjskich twórców. Od teraz Rosjanie nie mogą zarabiać na publikowanych treściach.

W związku z zacieśnieniem ograniczeń dotyczących płatności z i do Rosji Only Fans nie może już odpowiednio obsługiwać społeczności rosyjskich twórców. W efekcie podejmujemy kroki, żeby tymczasowo zawiesić konta, w ramach których płatności otrzymywano w Rosji - napisano w komunikacie.

Czym jest Only Fans?

Only Fans to brytyjska sieć społecznościowa umożliwiająca udostępnianie materiałów multimedialnych. Użytkownicy dzięki płaceniu subskrypcji mogą obserwować kanały ulubionych twórców. W ostatnim czasie większość publikowanych tam treści ma charakter erotyczny.

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić