Kochanka Władimira Putina jest trzy razy bogatsza niż Mike Tyson

Brytyjski "Mirror" sprawdził, jak duży majątek udało się zgromadzić Alinie Kabajewej. Rosyjska gimnastyczka artystyczna oraz rzekoma kochanka Władimira Putina nie musi się martwić o finanse. Ma o wiele więcej pieniędzy niż światowe legendy sportu. Jak prezentuje się na tle Tysona?

Kochanka Władimira Putina jest trzy razy bogatsza niż Mike Tyson
Alina Kabajewa jest domniemaną kochanką Władimira Putina (Getty Images, 2014 Sasha Mordovets)

Alina Kabajewa od czwartego roku życia trenowała gimnastykę artystyczną. Jej kariera potoczyła się znakomicie. Reprezentowała Rosję na dwóch igrzyskach olimpijskich. Ma na koncie tytuły mistrzyni Europy. Po zakończeniu przygody ze sportem, Kabajewa postawiła na karierę polityczną oraz medialną.

Jak donoszą media, Alina Kabajewa pozostaje w sekretnym związku z Władimirem Putinem. Ich romans nigdy nie został oficjalnie potwierdzony przez żadną ze stron. Od początku ataku Rosji na Ukrainę 38-latka ma ukrywać się wraz z dziećmi w Szwajcarii lub trwać przy boku prezydenta w tajemniczym bunkrze.

Alina Kabajewa i jej majątek. Ile pieniędzy ma kochanka Putina?

Jak podaje "Mirror", nawet gdyby Alina Kabajewa była zmuszona zawiesić aktywność zawodową ze względu na wojnę, nie musi obawiać się o byt swój i dzieci. Była gimnastyczka ma obecnie dysponować majątkiem o wartości aż 7,6 miliona funtów (ponad 41 mln zł).

Zobacz także: Zobacz też: Czy Putin zostanie obalony? Miller o dwóch możliwościach

Według ustaleń, Alina Kabajewa dysponuje majątkiem wyraźnie większym niż budżet Mike'a Tysona. Amerykanin ma na kontach "zaledwie" 2,3 mln funtów (ponad 12 mln zł).

Wysokość majątku Tysona może być dla niektórych zaskoczeniem. Jak jednak wiadomo, były pięściarz od lat boryka się z poważnymi problemami. Z pieniędzmi legenda boksu radzi sobie zdecydowanie gorzej niż w ringu.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić