Ponad 6 tysięcy zł. pensji. Lotnisko szuka pracowników

142

Międzynarodowy Port Lotniczy w Łodzi im. Władysława Reymonta jest zlokalizowany 6 km od centrum miasta. Lotnisko rozwija się w szybkim tempie, dlatego poszukuje kolejnych pracowników, zarówno do części biurowej, jak i do prac bardziej fizycznych.

Ponad 6 tysięcy zł. pensji. Lotnisko szuka pracowników
Ponad 6 tysięcy zł. pensji. Lotnisko szuka pracowników (Wikipedia)

Lotnisko w Łodzi położone jest w Polsce Centralnej w odległości zaledwie 6 km od centrum miasta. Posiada 14 stanowisk check-in, 5 bramek odlotowych, sklepy wolnocłowe oraz 14 stanowisk postojowych dla samolotów. Port cały czas się rozwija, o czym świadczy choćby fakt, że od końca października z Łodzi polecimy bezpośrednio do hiszpańskiej Malagi.

Jak informuje "Gazeta Wyborcza", w tym roku lotnisko w Łodzi osiąga najlepsze wyniki od 10 lat, a przyszły rok ma być jeszcze lepszy. Wszystko za sprawą rosnącej siatki połączeń, zarówno regularnych, jak i czarterowych.

Kolejne inwestycje sprawiają, że lotnisko szuka nowych pracowników, oferując im naprawdę dobrą pensję.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Szczere słowa z otoczenia Dudy o aferze. "Prezydent tego oczekuje"
W przyszłym roku planujemy aż 10 kierunków czarterowych, w tym nowości, czyli loty do Tunezji i Albanii, a być może także na Korfu (...) Obecnie zatrudniamy ponad 200 osób, ale to za mało - mówi "Wyborczej" Robert Makowski.

Jak dostać pracę na lotnisku w Łodzi? Jak czytamy, na liście wymagań są m.in. wykształcenie minimum zawodowe, umiejętność obsługi komputera, doskonałe umiejętności organizacyjne oraz dobry stan zdrowia.

Poszukiwanych jest przynajmniej kilkunastu pracowników, w tym operatorzy sekcji rampowo-magazynowej czy młodszy wartownik służby ochrony lotniska. Lotnisko w Łodzi zatrudni również specjalistę ds. kluczowych klientów i marketingu, który ma zająć się m.in. tzw. polityką sprzedażową. Ci pierwsi mogą liczyć na pensję około 6,4 tysięcy złotych.

Lotnisko w Łodzi chętnie przyjmie także pracowników: technik utrzymania obiektu, sekretarka lub sekretarz, specjalista ds. projektów i przetargów, a dodatkowa praca czeka na operatora obsługi naziemnej.

Dokąd polecimy z Łodzi?

Lotami regularnymi, które obsługuje Ryanair, z Łodzi polecisz bezpośrednio do: Londynu Stansted, East Midlands czy Dublina. Z Łodzi można polecieć także do Hiszpanii: Alicante na wybrzeżu Costa Blanca oraz Malagi na wybrzeżu Costa del Sol.

Natomiast destynacje czarterowe to: Korfu, Zakhyntos, Heraklion, Rodos, Bodrum, Antalya, Burgas i Warna.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić