aktualizacja 

Poszedł do najlepszej restauracji w Warszawie. Oto co tam zastał

92

Youtuber "Maciejje" w swoim życiu przetestował już wiele knajp. Tym razem za cel obrał sobie najlepszą restaurację w Warszawie - wg rankingu Tripadvisor, czyli Gastronomję. Co tam zastał?

Poszedł do najlepszej restauracji w Warszawie. Oto co tam zastał
"Maciej je" - kadr z wideo (YouTube)

TripAdvisor zawiera rankingi restauracji, kawiarni i miejsc turystycznych, które zdaniem ludzi są najlepsze. Nie mogło to umknąć czołowemu polskiemu gastro-recenzentowi, który relacjonuje pobyty w restauracjach na YouTubie , na kanale "Maciejje".

"Za drogo!"

Według serwisu najlepszą restauracją w Warszawie jest lokal o nazwie "Gstronomja".

Tam możemy dostać potrawy kuchni polskiej w wersji premium, jak zaznaczył vloger. Typowo zabrał ze sobą swoją partnerkę, która pomaga mu w obiektywnej ocenie.

- Lokal jest całkiem elegancki, ale nie przesadnie - powiedział Youtuber. Dodał również, że nie jest to typowa restauracja, w której szef kuchni wymyśla "odjechane rzeczy", a raczej "znane i lubiane dania" - w wersji restauracyjnej.

Vloger przyznaje, że restauracja, choć ma dania dobre i serwuje duże ilości, przesadza ze zbyt wysokimi cenami. Niewiele więcej zapłacił u Mateusza Gesslera, ale zaznaczył, że to zupełnie inny typ restauracji.

A co kupił? Wodę gazowaną za 11 zł - co nie było najdroższą wodą, jaką pił. Potem jednak było boleśniej. Tatar z polędwicy kosztował go 63 zł, ceviche z halibuta 65 zł, zupa rakowa 58 zł, barszcz czerwony 32 zł, kaczka pieczona 98 zł. Najdroższe były żeberka w sosie ze śliwki, których koszt to aż 123 zł. Łącznie daje to zawrotną kwotę 450 zł bez deseru.

Zdaniem "Maciejje" nie jest to najlepsza restauracja w Warszawie. W kategorii restauracji z polską kuchnią Youtuber stawia ją jednak "dość wysoko".

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić