Poszła do byłej knajpy Gessler. Nie tego się spodziewała

4

Restauracja sygnowana niegdyś nazwiskiem Magdy Gessler ponownie stała się sensacją. TikTokerka odwiedziła lokal "Schronisko Bukowina" i pokazała jakie dania można tam zjeść. Pochwaliła się także rachunkiem na kilkaset złotych.

Poszła do byłej knajpy Gessler. Nie tego się spodziewała
Restauracja działa teraz pod własnym szyldem. (TikTok)

"Schroniska Bukowina" jest jedną z najsłynniejszych restauracji w Polsce. Głównie dzięki temu, że podczas pandemii była jedynym lokalem w kraju, który przyjmował gości. Rozgłos zyskała również dzięki medialnej współpracy z Magdą Gessler. Jedna z TikTokerek postanowiła sprawdzić jak działa restauracja.

Słynna restauracja prześwietlona

Agatestuje zamówiła kilka dań m.in. tatar oraz ryby. Wzięła także domowe nalewki, z których słynie sklep działający w restauracji. Z posiłków była zadowolona, ale zauważyła też kilka minusów.

Najgorzej oceniła smak potraw i nietypowe dodatki jak np. maliny do tatara. TikTokerka była jednak zadowolona z wystroju i obsługi. Pochwaliła także nalewki, które można kupić na miejscu.

Trochę więcej spodziewałam się po tej restauracji. To znaczy o wiele lepszych dań. Obsługa nienaganna - słyszymy w filmiku.

Ostatecznie restauracja dostała siedem punktów na dziesięć. W komentarzach pod nagraniem pojawiło się wiele opinii, że chociaż w "Schronisko Bukowina", można smacznie zjeść to lokal jest przereklamowany i zyskał gości przez konflikt z Magdą Gessler

Warto też wspomnieć, że najtaniej nie jest. Rachunek za kilka dań wyniósł ponad 440 zł.

Restauracja przeszła kilka lat temu rewolucję, po której nawiązała współpracę z Magdą Gessler. W trakcie pandemii kiedy Schronisko Smaków Magda Gessler w Bukowinie Tatrzańskiej poinformowało, że pozostanie otwarte dla gości, gwiazda TVN nazwała to pazernością i odcięła się od działalności knajpy. Niedługo później do mediów dostała się informacja o zerwaniu współpracy, a nazwa restauracji została zmieniona na "Schronisko Bukowina".

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Nowy pomysł rządu ws. COVID-19. Ekspertka mówi wprost
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić