Tyle kosztował ją 4-dniowy wypad do Zakopanego. Kwota zwala z nóg

521

Znana blogerka podzieliła się na TikToku, ile wydała na czterodniową wycieczkę do stolicy Tatr i okolic. Na filmiku widać, że kobieta nie oszczędzała na przyjemnościach, dlatego ostateczna kwota może nieco zaskoczyć.

Tyle kosztował ją 4-dniowy wypad do Zakopanego. Kwota zwala z nóg
Blogerzy mówią, ile kosztował ich wyjazd do Zakopanego (TikTok)

Zima w pełni, a w części województw zaczęły się już ferie zimowe dla dzieci. Dlatego coraz więcej Polaków decyduje się na wyjazd w góry. Jednym z najpopularniejszych kierunków tradycyjnie są Tatry i jego stolica — Zakopane.

Wyjechała w góry. Tyle zapłaciła

Aga Testuje to nazwa prowadzonego przez internautkę konta na TikToku. Zamieszcza tam przepisy oraz testuje restauracje w różnych częściach Polski. Tym razem postanowiła opowiedzieć, ile kosztowała ją czterodniowa wycieczka do Zakopanego i okolic.

Na nagraniu widać, że w góry wyruszyła najprawdopodobniej ze swoim partnerem. Para nie oszczędzała na przyjemnościach. Za sam nocleg zapłacili 3147 złotych - 900 zł w jednym hotelu oraz 2247 zł w innym.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Płacili nawet za spacer

Sporo Aga i partner wydali też na atrakcje. Za zoo zapłacili 70 złotych, 900 złotych za helikopter oraz 300 złotych za kulig. Jeździli też na nartach — na tę przyjemność oraz instruktora wydali 400 złotych za 2 godziny jeżdżenia.

Z relacji kobiety wynika, że płacili nawet... za spacer. Kosztował on ją 170 złotych. Para wybrała się też kolejką na Kasprowy Wierch. Bilety kosztowały aż 258 złotych. Około 1,6 tys. złotych tiktokerka wydała na restauracje.

Wydaliśmy też dość dużo za grzane wino. Ale nie będę tego liczyć - przyznaje się tiktokerka.

"Autorka pokazuje ceny z górnej półki"

Łącznie za czterodniowy pobyt w górach para zapłaciła... 7408 złotych. 600 złotych kosztowało ich paliwo. Wpis blogerki od razu wywołał falę komentarzy internautów na TikToku.

Niektórzy są przerażeni poziomem cen w Zakopanem, przekonując, że za granicą jest taniej. Inni zaś przekonują, że miejsca, które pokazała kobieta, są "z górnej półki", więc naturalne jest, że są drogie.

To zależy, czego się chce, a tu cenę autorka pokazuje ceny za taki wysoki standard — pisze internautka.
Myślę, że za całą sumę można mieć all [inclusive] na Zanzibarze — krytykuje ceny w stolicy Tatr inna internautka.
Zobacz także: Zerowy VAT na żywność. "Nie gwarantujemy obniżki cen"
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić