Rogale świętomarcińskie za grosze. Świetne promocje Biedronki i Lidla!

5

Rogale świętomarcińskie to przysmak kojarzony ze Świętem Niepodległości (11 listopada). Można je kupić między innymi w popularnych dyskontach, takich jak Lidl i Biedronka. Za ile?

Rogale świętomarcińskie za grosze. Świetne promocje Biedronki i Lidla!
Rogale świętomarcińskie (Wikimedia Commons)

Rogale świętomarcińskie to lokalny przysmak Poznania. Są one głównym wypiekiem podczas obchodów dnia ulicy Święty Marcin w Poznaniu (11 listopada). W stolicy Wielkopolski znajdziemy nawet Rogalowe Muzeum Poznania, które jest poświęcone tradycji tego wypieku.

Generalnie historia rogala świętomarcińskiego jest bogata. Obecnie można je spotkać nie tylko w Wielkopolsce, ale również w wielu innych zakątkach. Ludzie zajadają się nimi przede wszystkim w okolicach 11 listopada.

W cukierniach rogale świętomarcińskie są relatywnie drogie. Niektórzy narzekają, że ich ceny są po prostu zbyt wysokie. Dla wszystkich tych, którzy nie chcą wydawać wielkich pieniędzy na tradycyjny przysmak, specjalną ofertę mają takie dyskonty jak Biedronka oraz Lidl.

Rogale świętomarcińskie - promocje w Lidlu i Biedronce

Od soboty 13 listopada rogala świętomarcińskiego kupimy w Biedronce za 4,99 zł. Przy zakupie dwóch sztuk, cena jednego przysmaku spada do 3,79 zł.

Lidl sprzedaje rogale już od 8 listopada. Za sztukę trzeba zapłacić 4,99 zł. Przy zakupie czterech rogali naliczona zostanie zniżka 33 proc., co pozwoli dostać jeden wypiek za 3,99 zł.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić