Tak, za darmo! Przedświąteczny hit w Lidlu

20

Polacy łapią się za głowy, spoglądając na ceny karpia w tym roku. Zgodnie z przewidywaniami, wystrzeliły one w kosmos! Za kilogram trzeba zapłacić nawet 75 zł. Ulgę w tych trudnych czasach gwarantuje Lidl.

Tak, za darmo! Przedświąteczny hit w Lidlu
Lidl (Adobe Stock)

Lidl uznał, że przed świętami... sprezentuje karpia swoim klientom. W tej popularnej sieci można otrzymać wspomnianą rybę za darmo. Oczywiście nie jest tak, że po prostu wejdziecie do sklepu i możecie zabrać karpia, ile tylko chcecie.

Konieczne jest spełnienie określonych warunków. Przede wszystkim na uwadze warto mieć to, iż promocja będzie obowiązywać wyłącznie w weekend 17-18 grudnia.

Zakup kilograma karpia w tym okresie za 49,90 zł będzie oznaczać otrzymanie kuponu rabatowego o jego wartości. Lidl zapewnia, że nie trzeba martwić się o dostępność ryby. Wszystko za sprawą tego, że jest dowożona codziennie rano.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Poseł z koronawirusem przyszedł do Sejmu. Bulwersujące słowa Budki

Lidl rozdaje karpia. O tym musisz wiedzieć

By móc cieszyć się voucherem, trzeba mieć aplikację Lidla i zeskanować ją przy okazji zakupu karpia. Otrzymany kupon rabatowy będzie można wykorzystać tylko w dniach 22-24 grudnia 2022 roku.

Na tym jednak nie koniec zasad promocji. By rabat został naliczony, konieczne jest bowiem zrobienie zakupów za przynajmniej 249 złotych.

Część produktów nie wlicza się do tej sumy. Chodzi między innymi o napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze, a także preparaty do początkowego żywienia niemowląt.

Aktualnie płaty karpia ze skórą nabędziesz w Lidlu w standardowej cenie 4,99 zł/100 g. Taka cena obowiązuje od poniedziałku (12 grudnia) do środy (14 grudnia).

Ale, ale... 14 grudnia można skorzystać ze specjalnej promocji! Chodzi o rabat na karpia w wysokości 50 procent. Upust jest naliczany od ceny 69,90 zł, a więc kilogram otrzymasz za 34,90 zł.

Jak dostać karpia za półdarmo? By cieszyć się rabatem 50 proc., konieczne jest aktywowanie kuponu w aplikacji Lidla.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić