Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

To koniec. Jeden z banków znika z polskiego ryku

32

Wspólny projekt T-Mobile i Alior Banku nie wyszedł tak, jakby obie strony sobie życzyły. W związku z tym postanowiono zakończyć współpracę. T-Mobile Usługi Bankowe znikają z rynku.

To koniec. Jeden z banków znika z polskiego ryku
Jeden banków znika z polskiego rynku (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images)

Już wkrótce marka T-Mobile Usługi Bankowe zniknie z polskiego rynku. Jak poinformowano w oficjalnym komunikacie, "T-Mobile Polska i Alior Bank podjęły decyzję o zakończeniu współpracy pod marką T-Mobile Usługi Bankowe".

Z dotychczasowych usług klienci skorzystają wyłącznie do 28 listopada 2020 roku. Później nastąpi automatyczne przeniesienie do Alior Banku.

Chcemy przede wszystkim bardzo podziękować, klientom, którzy nam zaufali w ostatnich sześciu latach i korzystali z usług T-Mobile Usługi Bankowe. Koniec naszej współpracy nie oznacza zakończenia świadczenia usług bankowych dla klientów TMUB - zostawiamy ich w rękach naszych dotychczasowych partnerów w projekcie, gwarantując dostęp do wszystkich usług, z których dotychczas korzystali - zapewnia Piotr Bubak, dyrektor departamentu usług abonamentowych T-Mobile Polska, cytowany przez finanse.wp.pl.

Czytaj także:

Koniec T-Mobile Usługi Bankowe. Co dalej?

Teraz osoby korzystające z T-Mobile Usługi Bankowe zyskają dostęp do ogólnopolskiej sieci ponad 700 placówek partnerskich i oddziałów Alior Banku. Będą mogli również korzystać z bankowości internetowej Alior Online i aplikacji Alior Mobile.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić