o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

To koniec. Jeden z banków znika z polskiego ryku

23
Podziel się

Wspólny projekt T-Mobile i Alior Banku nie wyszedł tak, jakby obie strony sobie życzyły. W związku z tym postanowiono zakończyć współpracę. T-Mobile Usługi Bankowe znikają z rynku.

To koniec. Jeden z banków znika z polskiego ryku
Jeden banków znika z polskiego rynku (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images)
bEJuqGZh

Już wkrótce marka T-Mobile Usługi Bankowe zniknie z polskiego rynku. Jak poinformowano w oficjalnym komunikacie, "T-Mobile Polska i Alior Bank podjęły decyzję o zakończeniu współpracy pod marką T-Mobile Usługi Bankowe".

Z dotychczasowych usług klienci skorzystają wyłącznie do 28 listopada 2020 roku. Później nastąpi automatyczne przeniesienie do Alior Banku.

Chcemy przede wszystkim bardzo podziękować, klientom, którzy nam zaufali w ostatnich sześciu latach i korzystali z usług T-Mobile Usługi Bankowe. Koniec naszej współpracy nie oznacza zakończenia świadczenia usług bankowych dla klientów TMUB - zostawiamy ich w rękach naszych dotychczasowych partnerów w projekcie, gwarantując dostęp do wszystkich usług, z których dotychczas korzystali - zapewnia Piotr Bubak, dyrektor departamentu usług abonamentowych T-Mobile Polska, cytowany przez finanse.wp.pl.
bEJuqGZj

Czytaj także:

Koniec T-Mobile Usługi Bankowe. Co dalej?

Teraz osoby korzystające z T-Mobile Usługi Bankowe zyskają dostęp do ogólnopolskiej sieci ponad 700 placówek partnerskich i oddziałów Alior Banku. Będą mogli również korzystać z bankowości internetowej Alior Online i aplikacji Alior Mobile.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJuqGZK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(23)
WTF?
rok temu
następny w kolejce, idea bank z niekompetentnymi "finansistami"
Tylko ja
rok temu
Alior sync przeszedł T-Mobile teraz T-Mobile przechodzi w Alior co za różnica aby karta była ładna i nic nie chcieli za obsługę konta i będzie git.
cfm
rok temu
to teraz kolej na T-Mobile ...
bEJuqGZL
Monia
rok temu
No tak, sto lat temu założyłam konto w Alior Syncu, potem go przejęło T-mobile, usunęłam konto bo zrobili opłaty za wszystko a teraz stwierdzili, że nie pykło i się rozstają. Cóż za zaskoczenie...
Brave
rok temu
Alior sync był super z darmową kartą płatniczą, potem zmienili to na T-Mobile bankowe i po chwili karta już kosztowała 6zl jeśli jej nie użyjesz co miesiąc na kwotę 200zl, jak już oprocentowanie lokat zmalało do zera, wypłaciłem pieniądze - ale to było 3-4 lata temu 🤷 Ludzie, wyplacajcie pieniądze, zakładajcie sobie baterie słoneczne, kupujcie oszczędniejsze samochody - banki to złodzieje!
Shrek
rok temu
ERA jak była to był jakiś prestiż a jak T-Mobile przejęło ERe to wszystko popsuli i zniszczyli całą sieć ERY!!!
Gd.wawa
rok temu
Wreszcie Alior Bank pozbył się balastu
poszkodowany
rok temu
Zrepolonizowany Alior Bank, konytolowamy przez Skarb Pañstwa,nabierał klientów (mnie osobiście) na obligacje GetBacku ale o tym SZA- trąbią tylko o IdeaBanku
Mla
rok temu
Czyli koniec ryku tego banku.
Guffi
rok temu
O2 to dno. Zdjęcie z Poczty dali jako z T-Mobile i jeszcze napisali, że bank znika.
Kor
rok temu
Ludzie nie dali się "oszwabić". Niemcy jak kradną to miliony.
Rzyk
rok temu
Przecież t mobile usługi bankowe nie istnieje od dobrych 5 lat
Zos.
rok temu
To jaki Bank zniknął? Bo usługa to nie bank.
bEJuqGZD
Dżoa83
rok temu
Skoro mieli wygórowane wymogi ( mowa o dokumentacji), to nic dziwnego że padło...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić