Tomasz O. z poważnym zarzutem. Aktor z filmów Patryka Vegi oskarżony

392

Tomasz O, popularny aktor filmów Patryka Vegi oraz zawodnik MMA, jest oskarżony o posługiwanie się lewą fakturą na 300 tysięcy złotych. Całą sprawę nagłośniło radio zet.

Tomasz O. z poważnym zarzutem. Aktor z filmów Patryka Vegi oskarżony
Tomasz O. oskarżony o oszustwo podatkowe (Wikipedia)

Sprawa dotyczy agencji eventowej, która wystawia ogromne faktury poświadczające wykonanie fikcyjnych usług. Prokuratura doliczyła się takich faktur na kwotę prawie 15 milionów złotych.

Jedną z zamieszanych osób jest Tomasz O. Jest to popularny aktor, który wystąpił w wielu produkcjach Patryka Vegi. Jego kariera to jednak nie tylko aktorstwo, ale także występy w Mieszanych Sztukach Walki. Przez wiele lat był zawodnikiem federacji KSW i właśnie w tej sprawie pojawiają się oskarżenia.

Aktor znany z filmów Patryka Vegi i zawodnik MMA Tomasz O. z zarzutami za posługiwanie się lewą fakturą na 300 tys.zł. Chodziło o pośrednictwo w zawarciu kontraktu z federacją sztuk walki. W tej samej sprawie zarzuty postawiono liderowi zespołu Lady Pank, Janowi B - dowiedział się dziennikarz śledczy radia zet Mariusz Gierszewski.

Wcześniej przed Tomaszem O, zarzuty usłyszał lider grupy Lady Pank Jan B. Muzykowi zarzuca się posługiwanie fałszywymi fakturami na około 200 tys. złotych oraz 50 tys. złotych niezapłaconego podatku VAT.

Za wiele nie mogę powiedzieć, bo mi nie wolno, ale razem z moim prawnikiem uważamy, że ta sprawa skończy się po naszej myśli, więc musimy się jeszcze trochę wstrzymać - powiedział w onet rano Jan B.

Jaka kara grozi Tomaszowi O?

Jak czytamy dalej, Tomasz O. nie przyznał się do popełnionego czynu. Wersję prokuratury mają potwierdzać jednak zeznania skruszonej księgowej. Za ten czyn grozi mu do 8 lat więzienia.

Tomasz O. to aktor, trener personalny i zawodnik MMA. Największą sławę przyniosły mu jednak filmy "Pitbull. Nowe porządki" i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" Patryka Vegi, gdzie wcielił się w postać Marcina "Stracha" Opałki.

Zobacz także: Zdecydowany krok Morawieckiego ws. Turowa. Komentarz z opozycji
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić