o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Tomasz O. z poważnym zarzutem. Aktor z filmów Patryka Vegi oskarżony

251
Podziel się

Tomasz O, popularny aktor filmów Patryka Vegi oraz zawodnik MMA, jest oskarżony o posługiwanie się lewą fakturą na 300 tysięcy złotych. Całą sprawę nagłośniło radio zet.

Tomasz O. z poważnym zarzutem. Aktor z filmów Patryka Vegi oskarżony
Tomasz O. oskarżony o oszustwo podatkowe (Wikipedia)
bELyczwB

Sprawa dotyczy agencji eventowej, która wystawia ogromne faktury poświadczające wykonanie fikcyjnych usług. Prokuratura doliczyła się takich faktur na kwotę prawie 15 milionów złotych.

Jedną z zamieszanych osób jest Tomasz O. Jest to popularny aktor, który wystąpił w wielu produkcjach Patryka Vegi. Jego kariera to jednak nie tylko aktorstwo, ale także występy w Mieszanych Sztukach Walki. Przez wiele lat był zawodnikiem federacji KSW i właśnie w tej sprawie pojawiają się oskarżenia.

bELyczwD
Aktor znany z filmów Patryka Vegi i zawodnik MMA Tomasz O. z zarzutami za posługiwanie się lewą fakturą na 300 tys.zł. Chodziło o pośrednictwo w zawarciu kontraktu z federacją sztuk walki. W tej samej sprawie zarzuty postawiono liderowi zespołu Lady Pank, Janowi B - dowiedział się dziennikarz śledczy radia zet Mariusz Gierszewski.

Wcześniej przed Tomaszem O, zarzuty usłyszał lider grupy Lady Pank Jan B. Muzykowi zarzuca się posługiwanie fałszywymi fakturami na około 200 tys. złotych oraz 50 tys. złotych niezapłaconego podatku VAT.

Za wiele nie mogę powiedzieć, bo mi nie wolno, ale razem z moim prawnikiem uważamy, że ta sprawa skończy się po naszej myśli, więc musimy się jeszcze trochę wstrzymać - powiedział w onet rano Jan B.

Jaka kara grozi Tomaszowi O?

Jak czytamy dalej, Tomasz O. nie przyznał się do popełnionego czynu. Wersję prokuratury mają potwierdzać jednak zeznania skruszonej księgowej. Za ten czyn grozi mu do 8 lat więzienia.

bELyczwJ

Tomasz O. to aktor, trener personalny i zawodnik MMA. Największą sławę przyniosły mu jednak filmy "Pitbull. Nowe porządki" i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" Patryka Vegi, gdzie wcielił się w postać Marcina "Stracha" Opałki.

Zobacz także: Zdecydowany krok Morawieckiego ws. Turowa. Komentarz z opozycji
bELyczxe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(251)
Nnn
miesiąc temu
Duda ich ułaskawi jak Kamińskiego
Nnn
miesiąc temu
To ten od Kurskiego z M JAK MILOSC z TVP2 ?
JOGMD
miesiąc temu
A kiedy skarbówka sprawdzi tzw. usługi obce w WOŚP?
bELyczxf
Blin
miesiąc temu
To są jakieś jaja wieloletni zawodni k mma... Z rekordem 0-1 😂
Piotr
miesiąc temu
Jeśli kombinował to powinien siedzieć Zresztą po co ma siedzieć właściwie to powinien pracować i wszystkie pieniądze zwrócić bo jak będzie siedział w więzieniu to my za niego będziemy płacić
Kolli79
miesiąc temu
Rydzyk dostał dwa samochody od bezdomnego który zmarł.I TO NA DODATEK LUKSUSOWE AUTA🤣🤣🤣🤣 Po co prać pieniądze wystarczy powiedzieć ze dał nam je bezdomny.
Zorro
miesiąc temu
Aktor z M jak Miłość Nikt Nigdy go nie wsadzi do więzienia. M jak Miłość serial pr 2 TVP. Będzie jak z o.rydzykiem każdy popelnia błędy. Hi Hi Hi
O2 be like
miesiąc temu
A tak w ogóle to nie pójdzie do więzienia bo jest sławny i bogaty. Gdy na przykład taki wasz sąsiad by o to samo został oskarzony to bez wachania by go wsadzili. Prawo w Poslce be like
O2 be like
miesiąc temu
Tomasz O. XD Czuje się jakbym czytał wasz artykuł o Beacie K. bo każdy wie że to Tomasz Oświeciński.
Zydor
miesiąc temu
Co za głupi tytuł!!! Co do tego ma Patryk Vega?
Mikkkk
miesiąc temu
No coz ....kasa do takiego zycia na swieczniku jest potrzebna Zadnego pomyslu sensownego na zycie nie ma wiec zostaje tylko przekret
Dolar
miesiąc temu
Sadzac po pana posturze i wygladzie dopuscil sie pan tego czynu tak we wroclawiu sedzia powiedzala i przyklepala.
Dobry czlowie...
miesiąc temu
On jest Art.60 ... zamknąć niech to dojadą
bELyczwX
Onon
miesiąc temu
Zwykła parówka na sterydach 😁
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić