Utrudnienia dla klientów banków. Mogą być kłopoty z aplikacjami

0

W weekend prace serwisowe zapowiedziało kilka banków. W związku z czym część ich funkcji będzie wyłączona z użytku. Wiemy, które banki ogłosiły utrudnienia.

Utrudnienia dla klientów banków. Mogą być kłopoty z aplikacjami
Utrudnienia dla klientów banków. Mogą być kłopoty z aplikacjami (Pixabay, Firmbee)

Santander Bank Polska, BNP Paribas, ING Bank Śląski, Bank Pocztowy, Velo Bank oraz Nest Bank - to niektóre banki, które zaplanowały prace serwisowe w najbliższych dniach.

W związku z tym klienci zostali poinformowani o utrudnieniach w wykonywaniu niektórych czynności. Prace będą przeprowadzane w najbliższy weekend, czyli od piątku 20 października do niedzieli 22 października.

Santander Bank Polska

Klienci Santander Bank Polska z utrudnieniami będą musieli zmagać się już od piątku, 20 października. Wydanym komunikacje poinformowano, że "od 23:00 w piątek do 7:30 w sobotę nie zalogujesz się do bankowości internetowej i aplikacji. Kantor Santander wyłączymy o 22:00".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: WP News wydanie 06.10, godzina 16:50

Jednak bank zapewnił klientów, że podczas trwania prac serwisowych, karty i bankomaty będą cały czas do ich dyspozycji.

BNP Paribas

Od piątku, 20 października, problemy czekają także klientów BNP Paribas. Bank przekazał, że "od 20.10.2023 r. od godz. 21:00 do 21.10.2023 do godz. 06:00 systemy GOonline Biznes, GOmobile Biznes, GOconnect Biznes (Host to Host) będą niedostępne ze względu na prowadzone prace serwisowe".

ING Bank Śląski

Z kłopotami mierzyć będą się również klienci ING Banku Śląskiego. Placówka wydanym komunikacie powiadomiła, że "moduł Makler będzie niedostępny w sobotę 21 października".

Mało tego, w ten sam dzień zaplanowano przeprowadzenie prac technologiczno-serwisowych w godzinach od 8:00 do 16:00.

Bank Pocztowy

W sobotę, 21 października, od godziny 8:00 do maksymalnie godziny 20:00, wystąpią przerwy w dostępie do bankowości internetowej, mobilnej i telefonicznej w Banku Pocztowym.

Placówka zapewnia, że płatności kartą w sklepach oraz wypłaty w bankomatach będą przebiegały bez problemu.

Velo Banku

Prace serwisowe nie ominą klientów Velo Banku. Tutaj przerwa potrwa od soboty, 21 października, od godziny 23:50 do niedzieli, 22 października, do godziny 6:00.

Uprzedzamy, że wówczas nie wykonasz przelewu oraz nie skorzystasz z BLIKA. Mało tego płatności online kartą mogą być utrudnione.

Bank jednak zapewnia, że bez problemów zapłacisz kartą w sklepie stacjonarnym, wpłacisz i wypłacisz gotówkę kartą z bankomatu.

Nest Banku

Z kolei z komunikatu Nest Banku wynika, że utrudnienia nastąpią w niedzielę, 22 października. W tym dniu w godzinach od 0:30 do 7:00 bankowość internetowa i aplikacja mobilna będą niedostępne dla klientów.

Nie zalogujecie się do naszej bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej, nie skorzystacie z BLIKA ani Visa Mobile, nie będziecie mogli potwierdzić płatności za zakupy kartą w internecie przy użyciu bankowości elektronicznej, zapłacić w sklepie internetowym korzystając z linka do płatności ani zmienić limitów płatności w bankowości elektronicznej - przekazał Nest Bank.
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić