Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
CHE
|

Vega zbiera na film. Reżyser kusi 715,03 proc. zysku

20
Podziel się

Patryk Vega snuje mocarstwowe plany o podbiciu Hollywood, jednak by tak się stało, najpierw potrzebuje zgromadzić odpowiednie środki. Reżyser zbiera pieniądze na superprodukcję z gwiazdorską obsadą. Potrzebuje 43 mln zł, żeby zarobić miliard, którym podzieli się z inwestorami.

Vega zbiera na film. Reżyser kusi 715,03 proc. zysku
Patryk Vega chce wyruszyć na podbój Hollywood (East News, EASTNEWS)

Scenariusz już jest

Vega, reżyser i producent filmowy, zbiera pieniądze na pierwszy film z hollywoodzką obsadą — "Wor w zakonie". Inwestorom obiecuje szybki zwrot inwestycji.

"Przedstawiamy Państwu wyjątkowy produkt inwestycyjny, którym jest anglojęzyczna produkcja filmowa "Wor w zakonie", w przypadku której estymacja zysku Inwestora szacowana jest na 715,03 proc." - zachęca.

To początek historii Rafika, syna prominentnego ormiańskiego kacyka komunistycznego, który po upadku Związku Radzieckiego traci wszystko i ląduje na ulicy. Przygarnięty przez mafię pnie się po szczeblach przestępczej kariery, aż zostaje worem w zakon - mówi o scenariuszu Patryk Vega.

Na ponad 20 stronach znajduje się opis dokonań filmowych reżysera ("król box office"), synopsis filmu, opis "potencjału filmu", etapy i harmonogram produkcji i wreszcie "estymacja zysku" - czytamy w "Pulsie Biznesu".

Zobacz także: Adam Glapiński jak Paulo Sousa? Dobitne porównanie

Biznesmen Vega

Patryk Vega rozlicza inwestycje filmowe poprzez spółki komandytowe Vega Investments, Vega Investments Coverman i Love Vega. Małe imperium reżysera mocno odczuło skutki koronawirusa. Jak podaje "PB", Vega Investments miała 5,1 mln zł straty przy 6,5 mln zł przychodu.

Kapitał firmy stopniał do -9 mln zł. Vega Investments Coverman odnotowała 5 mln zł przychodów i 18 tys. zł straty. Obroty Love Vega natomiast wyniosły 182 tys. zł, a zysk nieznacznie przekroczył 100 tys. zł.

W 2021 r. odbyły się dwie premiery filmów Patryka Vegi: "Small World" i "Pitbull". Ze sprawozdań finansowych z ostatnich lat wynika, że pierwszy powstał ze zrzutek inwestorów, koszt produkcji wyniósł 8,2 mln zł, nic nie wiadomo o zyskach.

W przypadku filmu "Wor w zakonie" Patryk Vega szacuje wpływy z filmy na 974,375 mln zł. Z tego 313 704 125 zł to estymowany zysk inwestora, czyli 715,03 proc. włożonego kapitału.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(20)
Doda
2 tyg. temu
Pewnie po Rozenek nie moze sie podniesc tyle sobie zazyczyla za udzial w filmie...
kostucha
3 tyg. temu
Amber Gold też mamiło zyskami! :-)
Krytyk
3 tyg. temu
Gdzie można wpłacać?mam trochę wolnej gotówki
derfv
3 tyg. temu
Nie radzę w to wchodzić. Już zbierał na jeden film a premierę przesunął na wrzesień. Pewno inwestorzy nie zobaczą pieniędzy.
Dewil
3 tyg. temu
Ten projekt będzie się nazywał nie ambergold tyko vegapiramid
dec
3 tyg. temu
Nie radzę w to wchodzić, bo te jego fimy mogły wzbudzać sensację na poczatku, ale teraz chyba nikt już tego dna nie kupi, no i będzie klapa a nie zyski.
michoo
3 tyg. temu
Jak widziałeś jeden jego film to jakbyś wszystkie widział: ruchańsko, wulgaryzmy, mordobicie. Przemieszane z pseudofabułą i opowieściami z mchu i paproci jak to film "ujawnia prawdę"...
Ch. Chaplin
3 tyg. temu
Popieram pomysł tego Pana. Dołożę orzyslowiowa złotówkę..!!! Liczę na to, że się ten projekt uda temu Panu i inne też. Gościu ma dobre rozeznanie w tym co robi. Szkoda, że takim ludziom zawsze ktoś przeszkadza rozwinąć skrzydła... Czekam też na realizację innych wątków,covid pandemii, też...!!! Powodzenia..!!! Jesten za..!!!
Fellini
3 tyg. temu
A moze by tak tej Vedze zaplacic godziwie, zeby nigdy wiecej juz nic nie nakrecil?
oci
3 tyg. temu
Pewnie kolejny film z przekleństwami jako przecinek.
Radek
3 tyg. temu
Jak będzie gonia to dam ile mam.
Qpa
3 tyg. temu
A gdzie ma kasę z tych gniotów ??? Co były w kinie... Lambo sprzedaj i dom i kręć film
Tomek
3 tyg. temu
Powiem tak do Pasikowskiego to mu dużo brakuje. A lepszy gangsterski film nakręcił Kawulski od KSW. Vega jest kiepski jak historia z lambo
SideEffect
3 tyg. temu
Mam nadzieję, że kiedyś przyjedzie czas, że pan Vega nakręci film o wielkim przekręcie szczepionkowym. Może czasem przesadza w swoich obrazach ale sedno spraw bardzo dobrze ujmuje.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić