aktualizacja 

W piątek w Biedronce się zaczyna. Tak, naprawdę to zrobili. Biegnijcie!

15

Biedronka przygotowała kolejne promocje. Część z nich będzie obowiązywać tylko przez trzy dni - od piątku (9 grudnia) do niedzieli (11 grudnia). Na czym można zaoszczędzić w sklepach popularnej sieci?

W piątek w Biedronce się zaczyna. Tak, naprawdę to zrobili. Biegnijcie!
Biedronka (Getty Images, Foto Press Przemyslaw Swiderski)

Biedronka postanowiła wprowadzić promocję na cukier biały (1 kg). Przy zakupie innych produktów za minimum 49 zł, cukier otrzymasz za 4,49 zł/opakowanie. Akcją objęto produkty takich marek jak Diamant, Polski Cukier, Królewski, a także Sweet Family. Obowiązuje limit dzienny 10 opakowań na kartę Moja Biedronka.

Rabat zostanie naliczony przy kasie. W zakupy za minimum 49 zł (kwota po naliczeniu innych rabatów i obniżek) nie wchodzi cukier biały 1 kg: Diamant, Królewski, Polski Cukier, Sweet Family, napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt, a także płatności za jakiekolwiek usługi, w tym doładowania do telefonów, karty podarunkowe i ich doładowania. Produkty zakupione w ramach promocji nie podlegają zwrotowi - wyjaśnia Biedronka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Andrzej Piaseczny poznał nowego prezesa TVP. Zaśpiewał też piosenkę do nadchodzącej produkcji stacji

Od piątku do niedzieli zaoszczędzisz też na wszystkich wędlinach w plastrach Kraina Wędlin Na co dzień. W tym przypadku wdrożono akcję 2+1 gratis. Limit dzienny - 6 produktów (maksymalnie 2 gratis) na kartę Moja Biedronka.

Jedna z promocji będzie obowiązywać natomiast tylko od soboty (10 grudnia) do niedzieli (11 grudnia). Szynka wieprzowa bez kości pakowana próżniowo Kraina Mięs w tych dniach będzie dostępna za 11,99 kg. Warunkiem uzyskania takiej ceny jest zakup innych produktów za minimum 29 złotych z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronki.

Niedziele handlowe. Tego dnia również zrobisz zakupy!

Uwagę przykuwa to, że tym razem promocje Biedronki nie kończą się w sobotę, ale w niedzielę. To nie jest przypadek! 11 grudnia wypada bowiem niedziela handlowa.

Pojawi się więc szansa na swobodne zakupy w dużych sklepach. Kolejna niedziela handlowa już 18 grudnia.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić