Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

Wielka zmiana. Kaufland będzie czynny w każdą niedzielę!

57
Podziel się

Taka zmiana z pewnością zaskoczy wiele osób. Kaufland poinformował, że będzie czynny przez cały tydzień. To oznacza, że zakupy w tej popularnej sieci zrobimy również w każdą niedzielę. Jak to możliwe?

Wielka zmiana. Kaufland będzie czynny w każdą niedzielę!
Kaufland (Getty Images)

Od przeszło roku w ponad 100 sklepach marki Kaufland oferowane są usługi pocztowe. Cieszą się one sporym zainteresowaniem, w związku z czym kierownictwo sieci zdecydowało się wprowadzić je we wszystkich 227 placówkach w Polsce.

Taki ruch pozwala sklepom na prowadzenie działalności również w niedziele niehandlowe. Wielkość placówki nie ma żadnego znaczenia.

Od wielu lat misją sieci Kaufland jest ułatwianie klientom codziennych zakupów. Konsekwentnie stawiamy na koncept one-stop-shopping, dając kupującym dostęp do szerokiego wachlarza usług i produktów najemców naszych pasaży. Mamy świadomość, że to właśnie możliwość zrobienia kompleksowych zakupów oraz załatwienia wielu innych spraw w jednym miejscu, znacznie zwiększa komfort klientów. Dotyczy to także usług pocztowych - powiedział członek zarządu Kaufland Polska Marcin Łojewski, cytowany przez wirtualnemedia.pl.

Kaufland obserwuje konkurencję. "Nie zamykamy się na żadne z rozwiązań"

Przedstawiciel zarządu Kaufland Polska nie ukrywa, że kierownictwo tej sieci uważnie monitoruje ruchy konkurencji.

Na rynku handlowym obserwujemy tendencję uruchamiania tego typu działalności, która jednocześnie stwarza możliwość prowadzenia sprzedaży w niedziele niehandlowe. Uważnie obserwujemy konkurencję oraz trendy i nie zamykamy się na żadne z rozwiązań, które będzie odpowiadać potrzebom naszych klientów - dodał Łojewski.

Coraz więcej sklepów staje się jednocześnie placówkami pocztowymi. Od kilku lat taki status mają Żabki. Podobno do stania się placówkami pocztowymi przymierzają się również sklepy Lewiatan.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(57)
Bodo
8 miesięcy temu
Zamknąć też gastronomie kina baseny oni też mają rodziny 👍
gospodarz
8 miesięcy temu
No i to cały obraz Polski . Nie wolno a wolno . Paranoja
bat
8 miesięcy temu
całkiem pozamykać
Pisiorek
8 miesięcy temu
Co ten biedak Du. A będzie robił jego koledzy kopalnie pozamykają. Mundurowi nie chcą u siebie Solidarności, inne branże też. Chyba trzeba się pakować
Pretend
8 miesięcy temu
Piotr Duda się zapłacze. Jedyne jego wątpliwe osiągnięcie przestaje mieć znaczenie.
bat
8 miesięcy temu
Ja mam dino pod nosem to kaufland może być otwarty caly czas i tak tam nie wstąpie
tak jest
8 miesięcy temu
brawo myślą konkretnie
Vvvv
8 miesięcy temu
Nie mam kiedy robić zakupów na tygodniu, tylko niedziela mi zostaje. Nie raz muszę w niedzielę pracować i wtedy sklepy zamknięte a ja coś zjeść nie mam gdzie kupić. Otwarte nie cały dzień ale tylko kilka godzin powinny być i pracownicy 100 powinni mieć.
Gość
8 miesięcy temu
Ludzie... co Wy macie za kompleksy na punkcie Niemców? Dajcie spokój. Rozumiem kompleksy w latach 80-90, kiedy była u nas słaba sytuacja. Niemiec był „panem”. Teraz?! Nie mamy się czego wstydzić! A co do sklepu, to my poprostu zawsze mieliśmy możliwość zrobienia zakupów w niedziele. Gdyby Niemcom teraz to wprowadzili, zapewne byliby zadowoleni. Byleby uczciwie nagradzali chętnych do pracy w niedziele.
Gość
8 miesięcy temu
No i brawo. Ja chce mieć możliwość zrobić zakupy w niedziele. Ludzie, chcą zarabiać - też powinni mieć taki wybór. Niemiecki sklep czy nie... PiS dużo więcej zła naszemu narodowi wyrządził.
duduś
8 miesięcy temu
Odkąd współwłaścicielem Żabki został biznesmen z Torunia, "otwartość" Żabki w niedzielę przestała Panu Dudzie przeszkadzać. On zna swoje miejsce w szeregu. Może podskoczyć wszystkim innym, ale przed czarną wiodącą siłą narodu służy na kolanach niczym burek za miską .
bat
8 miesięcy temu
do niemiec tam niech otworzą w niedziele
hehe
8 miesięcy temu
Dlaczego rząd porządku z ustawą nie robi, jak świat światem sklep to sklep, a poczta to poczta. A Niemcy siedzą i lepią sreberka.
hehe
8 miesięcy temu
Handlujcie sobie 24h i każdego dnia tygodnia.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić