o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Zabójstwo 11-letniego Sebastiana. Szokujące odkrycie na działce Tomasza M.

185
Podziel się

41-letni Tomasz M. z Sosnowca przyznał się do uprowadzenia i zabójstwa 11-letniego Sebastiana z Katowic. Kryminalna historia mężczyzny jest jednak dłuższa. Przed laty morderca uprowadził 10-letniego chłopca, a w jego domu odkryto materiały pornograficzne. Okazuje się, że to może nie być wszystko. Policja podczas przeszukiwania działki sosnowiczanina znalazła… kości.

Zabójstwo 11-letniego Sebastiana. Szokujące odkrycie na działce Tomasza M.
Policja dokonała szokującego odkrycia na działce mordercy małego Sebastiana (Śląska Policja)
bEDQvorV

Morderca 11-letniego Sebastiana ma na swoim koncie wiele zatargów z prawem. Możliwe, że nie wszystkie ujrzały światło dzienne. Jak donosi "Fakt", posesja optyka z Sosnowca skrywa mroczne tajemnice.

Szokujące znalezisko na posesji Tomasza M.

Policjanci podczas przeszukiwania działki Tomasza M. dokonali szokującego odkrycia. Głęboko pod ziemią technicy znaleźli zakopane kości.

bEDQvorX
Ustaliliśmy, że to kości zwierzęce, tyle mogę powiedzieć. Nadal prowadzimy czynności. Każdy milimetr tam będzie przeczesany - powiedział prok. Waldemar Łubniewski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu, cytowany przez "Fakt"

Jakby tego było mało, Tomasz M. miał być w posiadaniu broni palnej. O tym fakcie doniósł jeden z sąsiadów mordercy, któremu sosnowiczanin miał chwalić się pistoletem. Broń trzymał podobno w swoim salonie optycznym.

bEDQvosd

"Niedawno broń mi pokazywał, na podwórku strzelał. Dziwny był, wiedziałem, że jest chamski, ale że jest mordercą?" – powiedział Jerzy Domagała w rozmowie z dziennikarzami "Faktu". Rzecznik prokuratury zapytany o broń stwierdził tylko, że dla dobra śledztwa nie może jeszcze skomentować tej kwestii.

Tomasz M. decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu. W obawie przed linczem współwięźniów morderca dziecka najpewniej zostanie zamknięty w izolatce. Mężczyzna przyznał się do zabójstwa. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDQvosy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(185)
Trew
2 miesiące temu
LGbTrynkiewicze są zagrozenìem. Również ci w sejmie i eiroparlamencie
Janusz Maluch...
4 miesiące temu
Powrót kary śmierci jest niezbędny!!!
Obserwator
4 miesiące temu
Następna gęba do karmienia za nasze pieniądze. Dlaczego takiego potwora nie naciągnąć na pal i postawić na środku rynku dla przestrogi ,żeby inni nie krzywdzili niewinne dzieci jak i dorosłych. Uważam że kara śmierci powinna powrócić do Polski.
bEDQvosz
Nayt
4 miesiące temu
Niech sprawiedliwości stanie się zadość. Oko za oko, ząb za ząb, do celi z nim, współtowarzysze zrobią z nim porządek!
ARCTOS
4 miesiące temu
W izolatce? Do karceru z nim o chlebie i o wodzie. I dobrze tam pilnować!
MONIK
4 miesiące temu
Jak zawsze oczywiście trzeba Zwyrodnialca chronić przed innymi.... Żenada. Chore Polskie prawo. Szkoda że nikt nie chroni naszych dzieci przed tymi psychopatami. Na stryczek z nim..!!!!
Nick.
4 miesiące temu
Zgadzam się z Lucyferem.
Lucufer
4 miesiące temu
Ale jesteście biedni emocjonalnie wszyscy to ze znalezione kości należą do psa to dzięki bogu ze do psa ale reszta śledztwa pozwoli wyjaśnić co kiedy i jak bo koleś zbokol morderca optyk latający z bronią pedofil być może miał fanaberie zabawiania sie ze zwerzetami.Wiec jakie nakręcenie czego tragedii że biedne dziecko nie żyje.Od znaleziska przez dowody i śledztwo.Oby juz te miejsce nie pokazało większej tragedii.
Iwona
4 miesiące temu
Jak można stwierdzić "grozi mu dożywocie "???? Przecież w sądach pracują ludzie wykształceni i mają chyba jakiś rozum. Taki człowiek musi mieć dożywocie bezdyskusyjne. Oczywista oczywistość. Ile rodziców jeszcze ma pochować swoje dzieci, żeby coś dotarło????!!!!!!!!
Ojciec.
4 miesiące temu
Kto pisze te "artykuły"? Chyba uczniowie z podstawówek. Rzeczywiście szokujące fakty. Sam pochowałem kota na swojej działce. Dno. Byle więcej kliknięć. I wszystko w cieniu tragedii dziecka i jego rodziny. Żadnych hamulców w nabijaniu kasy. Życzę całej redakcji jak najgorzej.
Nalezy sie
4 miesiące temu
A dlaczego chca go chronic przed linczem???
KaczMarek
4 miesiące temu
Chłopak miałby 10 wiosen więcej a mentalnie troche mniej to nikogo by to nie ruszyło, zwłaszcza jakby dobra plote rozpuścić.
Done
4 miesiące temu
Niestety rodzice coraz częściej są na pogrzebach swoich dzieci, mimo lepszej "opieki" lekarskiej. Przynajmniej widownia dostaje igrzyska i kozły ofiarne.
bEDQvosr
!!!!!!!!!
4 miesiące temu
no rzeczywiście szokujące odkrycie, kości zwierząt na działce. biorąc pod uwagę, że media informowały że ten gość dopiero buduje dom to te kości mogły być wyrzucone przez poprzednich właścicieli działki. albo leżały sobie przez dziesiątki lat ... ech pismaki
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić