Wygrał milion złotych w Częstochowie. Wydał tylko 20 zł

8

W poniedziałek (22 kwietnia) szczęście dopisało osobie, która w Częstochowie wydrapała równo milion złotych. Jest to już druga milionowa wygrana w loteriach ścieralnych LOTTO w tym roku.

Wygrał milion złotych w Częstochowie. Wydał tylko 20 zł
Wygrał milion złotych w Częstochowa. Wydał tylko 20 zł (Wikipedia)

Jak poinformował Totalizator Sportowy, szczęśliwy okazał się punkt LOTTO przy ul. Kisielewskiego 8/16 w Częstochowie, gdzie nabyto los z główną wygraną.

Kupując jedną zdrapkę "Czas na milion" za 20 zł, mężczyzna mógł cieszyć się z wygranej miliona złotych. To druga taka wygrana w loteriach zdrapkowych w tym roku.

Warto przy tej okazji przypomnieć, że w Częstochowie grającym sprzyja szczęście. Spośród wszystkich licznych wygranych w grach LOTTO najwyższa wygrana w tym mieście to ponad 7,6 mln zł w Lotto ze stycznia 2017 roku. Niedawno w grudniu inny szczęśliwiec kupując los w kolekturze na ul. Żyznej na chybił-trafił wygrał 1 mln zł.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zabójstwo w Płaczewie. Zwłoki 35-latka zalali betonem w garażu
Po Zdrapki zapraszamy jak zawsze do punktów LOTTO! Wszystkie informacje o produktach znajdują się także na www.lotto.pl. Zachęcamy również do korzystania z aplikacji mobilnej LOTTO, która jest już dostępna we wszystkich sklepach dla urządzeń mobilnych: App Store, Google Play, HUAWEI AppGallery! Szczegóły na: https://www.lotto.pl/aplikacja-lotto - czytamy na stronie totalizatora sportowego.

Czym jest zdrapka "Czas na milion"?

Jest to stosunkowo nowa zdrapka, dzięki której można wygrać okrągły milion. Jedna zdrapka kosztuje zaledwie 20 zł. Należy zdrapać całe pole gry w poszukiwaniu symboli. Zależnie od symbolu wygrywa się wielokrotność przypisanej wygranej. W przypadku symbolu klipsa jest to pojedyncza wygrana.

Symbol worka daje dwukrotność wygranej, a symbol sejfu pięciokrotność. Wygrane są sumowane.

Oprócz nowej zdrapki, w lotto popularne są także inne "Ekstra Pensja", "Góra Kasy" czy "Green Money".

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić