Wyliczyli emeryturę Donalda Tuska. Astronomiczna kwota

82

Wielu Polaków uskarża się na groszowe emerytury. Powodów do takich narzekań na pewno mieć nie będzie Donald Tusk. "Super Express" podaje, że już niebawem będzie pobierać gigantyczne świadczenie.

Wyliczyli emeryturę Donalda Tuska. Astronomiczna kwota
Donald Tusk (Getty Images, SOPA Images)

"SE" zaznacza, że dotychczas Donald Tusk zapracował w Polsce na świadczenia wynoszące 9 tys. zł. To jeszcze nie wszystko. Jeżeli sprawdziłyby się bowiem wyniki sondaży i szef Platformy Obywatelskiej znów zostałby premierem, to zarabiałby dodatkowe 20 tys. zł.

A jest jeszcze przecież kwestia pracy w strukturach europejskich. Wspomniane źródło podaje, że za to otrzyma aż 21 tys. złotych emerytury. W sumie wychodzi więc aż 50 tys. zł na miesiąc!

Dosadnie na temat wysokiego świadczenia dla Tuska wypowiedział się europoseł PiS Ryszard Czarnecki. - Teraz rozumiem emocjonalne wystąpienia pana Tuska przeciwko Polskiemu Ładowi! - podkreślił w rozmowie z "Super Expressem".

Niech wprost mówi, że uderza w jego kieszenie! - dodał.

Ważna deklaracja bliskiego współpracownika Tuska

Blisko współpracownik Donalda Tuska złożył za pośrednictwem "SE" niezwykle istotną deklarację. - Jeśli Donald Tusk dojdzie do władzy, to poprawimy los tych najmniej zarabiających emerytów - zapewnił.

Mamy plan, więc proszę Tuska na emeryturę jeszcze nie wysyłać - zażartował.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić